Reklama

Reklama

Basia Kurdej-Szatan wściekła przed koncertem Eda Sheerana. Została oszukana

Próba wejścia na koncert Eda Sheerana dla Basi Kurdej-Szatan zakończyła się fatalnie - nie zdobyła biletu na upragnione wydarzenie, a w dodatku została oszukana. Gwiazda zapowiada, że nie zostawi sprawy w ten sposób.

Basia Kurdej-Szatan nie będzie dobrze wspominać koncertu Eda Sheerana

Przypomnijmy, że Ed Sheeran wyprzedał oba sierpniowe koncerty na PGE Narodowym. W oficjalnej dystrybucji od dawna nie można było zdobyć żadnych biletów.

Oczywiście wejściówki dało się kupić w drugim obiegu, gdzie ceny często były o wiele wyższe. Każdy z biletów z oficjalnej dystrybucji prowadzonej przez Eventim był przypisany do właściciela. Organizator dopuszczał za opłatą 50 złotych zmianę danych osobowych na bilecie.

Na koncert Eda Sheerana dostać próbowała się również Basia Kurdej-Szatan. Aktorka i prowadząca "The Voice of Poland" skorzystała z strony viagogo.com i jak twierdzi, została oszukana.

Reklama

"OSZUŚCI !!!!!!!!! Podobno mnóstwo takich oszukanych osób jak my !!!!!!! Portal viagogo.com - pocałujcie się w d*pę !!!!!! Na pewno tak tego nie zostawię" - napisała Szatan (pisownia oryginalna).

Początkowo Kurdej-Szatan obarczała też organizatorów koncertów, ale po tym, jak fani wytłumaczyli aktorce, że Charm Music w niczym nie zawinili, postanowiła ich przeprosić.

Drugi koncert Eda Sheerana w Polsce odbędzie się 12 sierpnia. Brytyjczyk ponownie zagra na PGE Narodowym.

Zobacz zdjęcia z koncertu Eda Sheerana w Warszawie:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Basia Kurdej-Szatan | Ed Sheeran | Ed Sheeran bilety | oszustwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje