Reklama

Azaelia Banks zgoliła głowę. "Czuję się jak Britney w 2007 roku"

Azaelia Banks na Instagramie pokazała, jak goli głowę. Kontrowersyjna raperka przyznała, że przez radykalną zmianę fryzury znów poczuła, że żyje.

Azaelia Banks zdecydowała się na radykalny krok

Raperka głowę ogoliła 1 sierpnia, a całość relacjonowała na InstaStories.

Reklama

"Mam swój moment jak Britney Spears. Czuję się jak Britney w 2007 roku. Golę głowę, aby poczuć się świeżo po latach dramatów i traum" - tłumaczyła i odwoływała się do okresu w karierze sławnej wokalistki, kiedy przeszła poważne załamanie nerwowe, a jego zwieńczeniem było golenie głowy w jednym z zakładów fryzjerskich.

Autorka przeboju "212" przyznała, że aby zgolić głowę musiała się wcześniej wstawić. Dodała też, że ma zamiar być łysa do końca kryzysu związanego z pandemią koronawirusa. "Będę nosić peruki do czasu poradzenia sobie z koronawirusem" - stwierdziła.

"Ze względu na przypadki wirusa (u fryzjera - przyp. red.) bardzo się boje tego, że ktoś zajmie się moimi naturalnymi włosami" - przyznała. "Będę łysa jak Seal" - dodała.

Banks poszła w ślady Tiffany Hadish, która w lipcu też zdecydowała się ogolić głowę.

Dyskografię Azealii zamyka mixtape "Slay-Z" z 2016 roku. Ostatni dwa single "Slow Hands" i "Diamond Nova" ukazały się w lutym i marcu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Azealia Banks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje