Reklama

Reklama

Axl Rose w AC/DC? Zaskakujące doniesienia!

Radiowy dziennikarz w USA podał, że na 10 koncertów AC/DC mającego problemy zdrowotne wokalistę Briana Johnsona zastąpi... Axl Rose z Guns N'Roses!

Axl Rose (Guns N'Roses) zaśpiewa z AC/DC?

Na początku marca przedstawiciel legendarnej grupy AC/DC ogłosił, że dziesięć zaplanowanych wcześniej koncertów w USA, w tym kulminacyjny występ w Madison Square Garden w Nowym Jorku, odbędzie się w innym terminie. Zmiany w trasie zespołu spowodowane są stanem zdrowia jej wokalisty, Briana Johnsona, któremu grozi całkowita utrata słuchu.

Jason Bailey z The Atlanta Radio podał sensacyjną informację, że na tych występach (nowe terminy jeszcze nie są znane) Johnsona zastąpi Axl RoseGuns N'Roses. Według jego bardzo zaufanego źródła, rudowłosy wokalista jest w Atlancie, gdzie miał spotkać się z muzykami AC/DC i ustalić szczegóły.

Reklama

"Są w mieście, przesłuchują ludzi na to miejsce, a teraz wjechali z Axlem. Tak mówi moje źródło" - przekonuje radiowy DJ.

Wciąż nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy AC/DC. Na oficjalnej stronie zespołu nadal widnieją daty europejskiej części trasy "Rock or Bust" (m.in. Portugalia, Hiszpania, Francja, Belgia, Wielka Brytania, Austria, Czechy, Niemcy).

Z kolei Axl ze zreformowanym składem Guns N'Roses (powracający do grupy gitarzysta Slash i basista Duff McKagan) przygotowuje się do występów na festiwalu Coachella.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama