Avril Lavigne zdradza szczegóły na temat nowej płyty

Jeszcze w tym roku ma ukazać się nowy album Avril Lavigne, która wraca do muzyki po wygranej walce z poważną chorobą.

Avril Lavigne szykuje się do powrotu

Kanadyjska wokalistka Avril Lavigne w grudniu 2014 roku zachorowała na boreliozę, zakaźną chorobę przenoszoną przez kleszcze.

Reklama

"Nie mogłam jeść, nie miałam na nic siły, moi przyjaciele pytali, co mi jest. Nie wiedziałam. Nie zdawałam sobie sprawy, że ukąszenie może spowodować coś takiego - opowiadała w jednym z wywiadów Avril Lavigne i dodała - Przez pięć miesięcy byłam przykuta do łóżka. Czułam się, jakbym nie mogła oddychać, mówić, poruszać się. Myślałam, że umieram".

Ostatnia płyta Lavigne ukazała się w 2013 roku. Pod koniec ubiegłego roku wokalistka zapowiedziała, że po ciężkich przeżyciach wraca do muzyki. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że podpisała kontrakt z wytwórnią BMG, pod której szyldem ukaże się jej szósta płyta.

"Czuję, jakbym narodziła się na nowo w życiu. Wiele przeszłam. Cały proces tworzenia miał charakter terapeutyczny i inspirujący" - mówi w udostępnionym filmiku Lavigne.

"Rzuciłam sobie wyzwanie napisania tekstów i chciałam napisać o tematach, z którymi wcześniej się nie mierzyłam" - powiedziała wokalistka w rozmowie z magazynem Billboard.

Kanadyjka dodała, że pracuje już nad ostatnimi piosenkami, a razem z ludźmi z wytwórni poszukuje odpowiedniego producenta. 

W lipcu 2015 roku po raz pierwszy od roku Lavigne wystąpiła publicznie. Zaśpiewała swoją piosenkę "Fly" na ceremonii otwarcia Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2015 w Los Angeles.

Sprawdź tekst utworu "Fly" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Dowiedz się więcej na temat: Avril Lavigne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje