Reklama

Avril Lavigne zapowiada nowy utwór "Head Above Water"

Avril Lavigne wraca do muzyki. Jej pierwszy od pięciu lat utwór "Head Above Water" ukaże się 19 września.

Avril Lavigne wraca do muzyki. Jej pierwszy od pięciu lat utwór "Head Above Water" ukaże się 19 września.
Avril Lavigne wraca /Neilson Barnard /Getty Images

Ostatnia płyta Avril Lavigne ukazała się w 2013 roku. Rok później kanadyjska wokalistka zachorowała na boreliozę, zakaźną chorobę przenoszoną przez kleszcze.

"Nie mogłam jeść, nie miałam na nic siły, moi przyjaciele pytali, co mi jest. Nie wiedziałam. Nie zdawałam sobie sprawy, że ukąszenie może spowodować coś takiego - opowiadała w jednym z wywiadów Avril Lavigne i dodała - Przez pięć miesięcy byłam przykuta do łóżka. Czułam się, jakbym nie mogła oddychać, mówić, poruszać się. Myślałam, że umieram".

Pod koniec 2016 roku Kanadyjka zapowiedziała, że po ciężkich przeżyciach wraca do muzyki. 19 września ukaże się jej pierwszy od pięciu lat utwór, o czym Lavigne poinformowała za pośrednictwem swojej strony internetowej. Nad piosenką "Head Above Water" piosenkarka pracowała z Travisem Clarkiem.

Reklama

"Postanowiłam być szczera na temat moich zmagań, otwarta i wrażliwa bardziej niż kiedykolwiek wcześniej" - napisała wokalistka i dodała, że jej fundacja będzie gromadziła środki zapobiegające boreliozie. Wkrótce zapoczątkuje także inicjatywę edukowania i pomagania innym w walce z tą chorobą.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Avril Lavigne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy