Reklama

Reklama

ASAP Rocky: Diss na Ritę Orę był niepotrzebny

O "At.Long.Last.ASAP" zrobiło się głośno nie tylko ze względu na świetne recenzje zaraz po premierze oraz duet z Rodem Stewartem. W jednym z utworów Rocky bezpardonowo zwyzywał byłą kochankę - Ritę Orę.

ASAP Rocky i Rita Ora na wojennej ścieżce?

Raper w utworze "Betther Things" przygotował specjalną zwrotkę na temat wokalistki Rity Ory. Zdradził wtedy, że miał z nią romans, a w dodatku naubliżał jej, za "zbyt długi język". Gwiazda miała rozpowiadać plotki o jej relacjach z raperem.

Diss na Brytyjkę odbił się w mediach szerokim echem. Wiele osób uważało, że raper niepotrzebnie w aż tak ostrych słowach zaatakował swoją kochankę. Ostatecznie na temat zwrotki w utworze zreflektował się również sam ASAP w wywiadzie dla "The Guardian":

"Akcja z Ritą była niepotrzebna. Muszę wziąć na siebie całą krytykę, ponieważ powiedziałem to właśnie ja. Kogo obchodzi to z kim sypiam? Nikogo. Co zabawniejsze, kogo obchodzi to z kim sypia Rita Ora?" - zakończył wątek Rocky.

Reklama

Przypomnijmy, że ASAP Rocky był jedną z gwiazd zakończonej 14. edycji Open'er Festival. Promował on swoją płytę "At.Long.Last.ASAP", która pojawiła się na rynku pod koniec maja 2015 roku.

Posłuchaj utworu "Better Things":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: A$AP Rocky | Rita Ora

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje