Reklama

Reklama

Ariana Grande pokazała zdjęcie ze ślubu. Co stało się z jej tatuażami?

Ariana Grande potwierdziła, że wzięła ślub w tajemnicy. Sieć obiegły zdjęcia z ceremonii, a niektóre z nich mocno zaskoczyły fanów wokalistki. Dlaczego?

Ariana Grande przed ślubem ukryła część swoich tatuaży

27-letnia amerykańska wokalistka Ariana Grande w tajemnicy wyszła za mąż za Daltona Gomeza, z którym zaręczyła się kilka miesięcy wcześniej.

O ślubie gwiazdy poinformowały zagraniczne media. Portale ujawniły, że wokalistka wyszła za mąż w swojej posiadłości w Montecito, którą kupiła w 2020 r. od Ellen DeGeneres. W ceremonii udział wzięło około 20 osób, których młoda para uznała za swoich najbliższych.

Gomez nie jest związany z show-biznesem, nie prowadzi również publicznego konta w mediach społecznościowych.  Jak podają zagraniczne media, wybranek wokalistki urodził się w 1995 roku i pracuje jako agent w firmie sprzedającej luksusowe nieruchomości.

Reklama

Kilka dni po ślubie Grande pochwaliła się zdjęciami z ceremonii. Możemy zobaczyć na nich wokalistkę w sukni ślubnej ze swoim partnerem. Białą kreację dla wokalistki zaprojektowała kilka lat temu Vera Wang. Projektantka i piosenkarka poznały się podczas gali MET.

Jak zauważyli fani wokalistka na zdjęciach ze ślubu nie ma na ramionach swoich tatuaży - motyla i pokemona Evee oraz japońskiego napisu "zaśpiewajmy". Ukryty został również tatuaż z Chihiro.

Grande na ciele ma ponad 50 tatuaży, jednak na potrzeby ślubu część z nich została ukryta pod mocnym makijażem. Wszystko, aby oddać podniosłość wydarzenia. Warto dodać, że część z nich nadal była widoczna, m.in. cytaty z filmu "Truman Show" i księżyc na jej lewej dłoni.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande | Dalton Gomez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama