Reklama

Anja Orthodox solo: Jak coś zależy tylko ode mnie, to zawsze to zawalę

Dopiero w 2016 roku pojawi się solowy album Anji Orthodox, wokalistki i liderki grupy Closterkeller. Materiał różnić się będzie od dokonań jej macierzystej formacji.

Anja Orthodox szykuje solową płytę

Pierwszy solowy album wokalistki zespołu Closterkeller miał ukazać się w połowie tego roku. Anja Orthodox bije się jednak w piersi i przyznaje, że nadmiar obowiązków i jej zaniedbania znacznie opóźnią jej wydanie. To będzie jednak zupełnie inna odsłona artystki - pozbawiona rockowego pazura, przepełniona delikatnością i subtelnością.

Reklama

Choć pomysł na solową płytę przewijał się od dawna, to jego realizacja była odsuwana na rzecz intensywnej działalności w zespole Closterkeller.

"Prawie wszystkie piosenki to są już tak naprawdę sprzed wielu lat. Moi najwięksi sympatycy mieli okazję ich posłuchać na kilku koncertach solowych. To bardzo ładne utwory. Ja to określam krótko: Closterkeller bez rocka. Więcej jest tam symfoniki, mnóstwo orkiestrowych brzmień, a także trochę takiej elektroniki. Ale nie jest to żadne 'umc umc'. Taka ładna, liryczna płyta" - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anja Orthodox.

Płyta miała ukazać się przed wakacjami. Fani artystki będą jednak musieli się uzbroić w cierpliwość, bo jej premiera została przesunięta.

"Ta płyta w zasadzie już powinna wyjść, znowu jednak skoncentrowałam się na Closterkeller, ale jakbym się wzięła porządnie do roboty, to bym zdążyła jeszcze dwie płyty oprócz tego nagrać. Straszliwie dałam ciała grzebiąc się z jej produkcją i za karę firma mi przeniosła tę płytę na przyszły rok. Jestem taka, że właśnie jak coś zależy tylko ode mnie, to zawsze to zawalę. Cały materiał jest, tylko trzeba to nagrać i zrobić" - mówi Anja Orthodox.

Rozpoczęcie solowej działalności nie oznacza zawieszenia kariery z zespołem Closterkeller. Grupa koncertuje i planuje nowe projekty.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anja Orthodox | Closterkeller

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje