Reklama

Andrzej Piaseczny: Zatańczmy jeszcze raz

W sklepach dostępna jest już poszerzona wersja płyty "Jednym tchem" Andrzeja Piasecznego. Ten album był jednym z przebojów 2005 roku, a pochodzący z niego utwór "Z głębi duszy" przyniósł wokaliście Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do nowej wersji utworu "...i jeszcze", promującego dwupłytowe wydanie "Jednym tchem". O klipie i popularnym programie "Taniec z gwiazdami" opowiedział nam sam Andrzej Piaseczny.

Na drugiej płycie znalazły się koncertowe wersje przebojów z dorobku Piaska (m.in. "Jeszcze bliżej", "Noc za ścianą") i "Zanim zrozumiesz" grupy Varius Manx. Ponadto na płycie umieszczono video z występu w Sopocie, wspomnianą już nową wersję "...i jeszcze" oraz teledysk do tej piosenki.

Reklama

- To nowa wersja piosenki, która na podstawowej płycie występuje w troszeczkę delikatniejszej postaci. Krzysiek Pszona podjął się wyprodukowania na nowo tej piosenki i zrobił to moim zdaniem fantastycznie - wyjaśnia nam Andrzej Piaseczny.

- Ta nowa wersja zyskała akceptację kompozytora Seweryna Krajewskiego i wybraliśmy ją na singla promującego poszerzoną wersję płyty - dodaje wokalista.

Co ciekawe, w klipie do "...i jeszcze" nie pojawia się Piasek. Zobaczyć można za to tańczącą parę.

- Chciałem uniknąć mojego pojawiania się w teledysku, bo wszystko, co miałem do powiedzenia przy tej piosence, zostało napisane i zaśpiewane. Moja twarz niczego by nie dodała w sensie emocjonalnym - tłumaczy wokalista.

Piasek powiedział nam, że przy pracy nad klipem wolną rękę dostał reżyser Mikołaj Górecki. Z kolei choreografię zrobił Michał Piróg.

- Każdy, kto troszeczkę bardziej lubi taniec, po obejrzeniu teledysku zdaje sobie sprawę, że to inny taniec niż towarzyski, którym zajmuje się popularny program "Taniec z gwiazdami". Nikt do takiego skojarzenia nie dążył - wyjaśnia Piasek w rozmowie z INTERIA.PL.

- Zresztą były nawet jakieś próby namówienia mnie, ale ja się do takich programów nie nadaję - zdradza Andrzej Piaseczny, który przyznaje, że nie jest zbyt wielkim fanem programów typu "Taniec z gwiazdami".

Portal INTERIA.PL jest patronem medialnym płyty "Jednym tchem - special edition". W naszym konkursie możecie wygrać egzemplarze tego albumu. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz teledyski Piaska na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje