Reklama

Reklama

Andrzej Piaseczny z mamą nad morzem. Co za syn!

Nowy juror programu "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" Andrzej Piaseczny wziął swoją chorą mamę nad morze. Gdzie spędzili ostatni weekend?

Nowy juror programu "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" Andrzej Piaseczny wziął swoją chorą mamę nad morze. Gdzie spędzili ostatni weekend?
Andrzej Piaseczny z mamą wypoczywa nad morzem /Tomasz Urbanek/Dzień Dobry TVN/ /East News

Wokalista zabrał swoją mamę na wycieczkę nad morze. Nie przestraszyła ich nawet pogoda! Mimo gorszego samopoczucia, 83-letnia pani Alicja wygląda na szczęśliwą z tej wycieczki. Kiedy czuła się zmęczona, mogła liczyć na wsparcie syna, który wiózł mamę na wózku inwalidzkim.

Andrzej Piaseczny od dawna znany jest z świetnych relacji ze swoją mamą. Kiedy kilka miesięcy temu jej stan zdrowia się pogorszył i trafiła do szpitala, w poście na Instagramie poprosił fanów o dobre myśli oraz udostępnił wspólne zdjęcie.

"Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba" - napisał wokalista.

Reklama

Andrzej Piaseczny z mamą wziął udział w talent show

Wcześniej Piasek wystąpił ze swoją mamą w show "Starsza pani musi fiknąć".

"Nie lubię pokazywać intymności swojego życia. Oddzielam to, co publiczne od tego, co prywatne. Jednak miłość do matki nie jest czymś, co trzeba chować przed światem. Rodzinne relacje nie zawsze są romantyczne i piękne, ale nasza taka jest i fajnie móc się nią podzielić ze światem. Przez lata byłem maminsynkiem, ale teraz trochę się to zmieniło. Kiedyś rodzice decydowali za nas, a w kolejnych latach to my decydujemy za rodziców" - tłumaczył Piaseczny.

Andrzej Piaseczny i płyta "50/50"

7 maja do sprzedaży trafił nowy album Piasecznego "50/50", wydany z okazji 50. urodzin wokalisty. Piosenki stworzyli dla gwiazdora m.in.: Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek.

Głośno zrobiło się po opublikowaniu singla "Miłość" (sprawdź pełny tekst!). Wokalista potwierdził, że piosenka "Miłość", w której opowiada o uczuciu do mężczyzny opowiada o nim samym. Zapytany czy powodem nagrania takiego utworu było zdenerwowanie na partię rządzącą, odpowiedział:

- W zasadzie to wkurzyłem się już jakiś czas temu przy okazji kampanii prezydenckiej, bo wybory wygrał człowiek który straszył Żydami, gejami i Niemcami. Sam tego zapewne nie wymyślił tylko spin doktorzy, którzy widzieli w tym interes polityczny, ale... trochę ze względu na to że mam już pięćdziesiąt lat a poniekąd też że mam w d**ie, co ktoś sobie o mnie pomyśli, mogłem głośno powiedzieć: Halo! Człowieku! Zastanów się! Jesteś podobno absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Czy to nie zobowiązuje? I do korzystania z inteligencji i co chyba ważniejsze - z mądrości? Bo chciałbym, żeby prezydent mojego kraju był po prostu mądrym człowiekiem... a chyba tak nie jest - mówił w wywiadzie dla Interii.

Andrzej Piaseczny i jego coming out. Jak zareagowała mama?

Chociaż piosenkarz publicznie ujawnił swoją orientację dopiero teraz, wcześniej porozmawiał ze swoimi rodzicami. Doszło nawet do wzruszającej reakcji.

"Zaakceptowali to - pewnie nie bez goryczy. A teraz mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było... Ach, widzisz, od razu się wzruszam" - powiedział gwiazdor.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama