Reklama

Reklama

Andrzej Piaseczny szykuje niespodziankę. Kiedy premiera klipu "Miłość"?

Andrzej Piaseczny pracuje nad teledyskiem do utworu "Miłość". Czego możemy spodziewać się po nowym klipie polskiego wokalisty?

Andrzej Piaseczny szykuje nowy teledysk

Przypomnijmy, że maju Andrzej Piaseczny dokonał coming outu. Swoją orientację seksualną potwierdził w Radiu Zet.

Wyznanie na antenie radia związane było z pytaniem dotyczącym piosenki "Miłość" z nowego albumu Piasecznego "50/50".

Utwór wokalista napisał razem z Majką Jeżowską. Padają w nim słowa: ""Nie możesz zasnąć i przestać śnić / a życie chciałbyś dzielić tylko z nim" (sprawdź pełny tekst!).

Reklama

Teraz Piaseczny kręci teledysk do wspomnianego utworu. Jak sam przyznał, trzeba będzie na niego jeszcze chwilę poczekać.

"Dzień dobry, dzień bardzo dobry, dzień idealny! W takie dni przekazuje się tylko dobre wiadomości. W ciągu kilku dni zaprezentujemy premierową piosenkę "Miłość". Wiem, że dla wszystkich, którzy mają płytę, być może nie będzie to niespodzianka, ale dla innych na pewno (...). Na teledysk trzeba będzie trochę poczekać, ale obiecuję, że warto" - komentował na Instagramie.

"W gruncie rzeczy będzie to teledysk o dwóch facetach, ale strasznie mi zależy na tym, żeby pokazać coś więcej: ageizm, niesprawność ruchową, intelektualną, różną. Produkcja jest w toku" - zapowiedział natomiast w rozmowie z "Vivą".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje