Reklama

Agata Rubik pokazała stare zdjęcia. Żona Piotra Rubika była już wtedy matką

"Nie są to ładne zdjęcia... To był okres, kiedy nie lubiłam, jak mi je robiono" - napisała na Instagramie Agata Rubik. Żona popularnego kompozytora Piotra Rubika miała wówczas poważne problemy z cerą, jak się później okazało - wywołane złą tolerancją krowiego białka.

"Nie są to ładne zdjęcia... To był okres, kiedy nie lubiłam, jak mi je robiono" - napisała na Instagramie Agata Rubik. Żona popularnego kompozytora Piotra Rubika miała wówczas poważne problemy z cerą, jak się później okazało - wywołane złą tolerancją krowiego białka.
Agata Rubik i Piotr Rubik w 2010 r. /AKPA

Agata Rubik w czerwcu 2008 r. wyszła za starszego o 18 lat kompozytora Piotra Rubika (sprawdź!).

Finalistka konkursu Miss Polonia 2005 (nosiła wówczas panieńskie nazwisko Paskudzka) ślub wzięła trzy lata po pierwszym spotkaniu z ukochanym - uroczystość była ochraniana przez rosłych ochroniarzy, którzy parasolami zasłaniali parę przed fotografami. Zdjęcia ze ślubu pojawiły się w magazynie "Viva", który wykupił na wyłączność prawa do sesji za 200 tys. zł.

Reklama

Para ma dwie córki: Helenę (ur. 2009) i Alicję (ur. 2013).

Zdjęcia opublikowane przez Agatę Rubik na Instagramie zostały zrobione, gdy była ona już mamą.

"Moja cera była fatalna, próbowałam wszystkiego. Wydawałam kupę kasy na najlepszych dermatologów, na antybiotyki i przedziwne kremy. To był także okres, kiedy na śniadanie, obiad i kolację jadłam kilogramy nabiału" - wspomina.

"Zrobiłam próbny tydzień diety bez grama nabiału, pryszcze zniknęły od razu. Dziś bardzo często słyszę, że mam ładną cerę i jestem z tego bardzo dumna. Wiem, że każdy przypadek jest inny, ale jeżeli macie problemy skórne i nie zastanawialiście się nigdy nad swoją dietą, to może warto to zmienić" - podkreśla teraz żona kompozytora.

Początkowo Piotr Rubik znany był głównie jako osoba z drugiego szeregu - pracował jako kompozytor (m.in. "Dotyk" Edyty Górniak - posłuchaj!) i producent dla takich wykonawców, jak m.in. Tytus Wojnowicz, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Bajor czy Georgina Tarasiuk.

Pisał również muzykę filmową i utwory promujące filmy - m.in. "Pajęczarki", "Operacja Koza", "Quo Vadis", "Zemsta", "Ja wam pokażę!" i "Ryś".

Największą popularność zdobył jako autor (przede wszystkim w duecie z tekściarzem Zbigniewem Książkiem) cyklu oratoriów. "Tryptyk Świętokrzyski" (składający się z części "Świętokrzyska Golgota", "Tu es Petrus" i "Psałterz Wrześniowy" - podwójnie diamentowa płyta jako pierwsza w Polsce) przyniósł przeboje "Niech mówią, że to nie jest miłość" i "Psalm dla ciebie" (posłuchaj!).

Cała Polska klaskała charakterystyczny motyw muzyczny, który skomponował Piotr Rubik. Mimo że piosenka i płyta z oratorium "Tu es Petrus" zdobyły szczyt popularności (m.in. Przebój Lata na Festiwalu w Sopocie, Superjedynki na Festiwalu w Opolu, Diamentowa Płyta za sprzedaż ponad 150 tys. egzemplarzy) zostały zmiażdżone przez krytyków, którzy nie zostawili na kompozytorze suchej nitki.

"Sacro polo", "Michał Wiśniewski muzyki poważnej" - to tylko niektóre z określeń padających pod jego adresem i jego muzyki.

Rubik zaczął ponownie pojawiać się w telewizji (jeszcze w 1997 r. współprowadził "Magazyn MO" o grach komputerowych) jako kapitan drużyny w "Bitwie na głosy""Małych gigantach" i juror w "Aplauz, aplauz". Przygotował też muzyczną oprawę dla "Wiadomości" TVP.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy