Reklama

Adele zaprosiła na scenę irlandzkich muzyków

Adele jest obecnie w trasie promującej jej nowy album. Podczas koncertu w Dublinie gwiazda niespodziewanie zaprosiła na scenę dwóch irlandzkich muzyków, którzy wykonali przed publicznością fragmenty utworów brytyjskiej wokalistki.

Ronan ScolardGlenn Murphy to irlandzcy wokaliści, którzy na początku marca opublikowali w sieci nagranie wiązanki utworów Adele w swoim wykonaniu.

Reklama

Brytyjka zdradziła publiczności, że widziała filmik oraz, że ich wersja jej piosenek doprowadziła ją do łez.

W odpowiedzi na filmik Adele sprawiła mężczyznom nie lada niespodziankę i podczas swojego koncertu w Dublinie zaprosiła ich na scenę.

"No dajcie spokój, nie możecie wrzucać tego do sieci i myśleć, że będąc w Dublinie, nie każę wam się pokazać"  - mówiła Adele na koncercie i dodała - "Przysięgam na Boga, że oni nie wiedzieli, że zamierzam to zrobić".

Brytyjka zdradziła, że specjalnie dla muzyków przygotowano niezbędny sprzęt, by mogli wystąpić. Panowie wykonali przed publicznością znaną z nagrania wrzuconego do sieci wiązankę utworów: "Someone Like You" "Hello", "All I Ask" oraz "When We Were Young".

Adele, która promuje obecnie swój nowy album "25", przebywa w trasie koncertowej po Wielkiej Brytanii. W poniedziałek (29 lutego) w Belfaście odbył się pierwszy z zaplanowanych na kolejne miesiące występów.

Zobacz występ Ronana i Glenna na koncercie Adele:

Zobacz oryginalne nagranie coverów Adele:

Zobacz zdjęcie z pierwszego koncertu Adele w ramach trasy promującej "25":

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje