Reklama

Reklama

Adele po rozstaniu z mężem zażywa wolności. Zrobi sobie kolczyk w "niegrzecznym miejscu"?

Nie tak dawno media podały informację, że Adele rozstała się z mężem Simonem Koneckim. Para, po latach związku, zdecydowała się na poważny krok zapewniając, że wspólnie będą wychowywać jedyne wspólne dziecko. Adele, którą stała się już singielką, zażywa teraz życia planując m.in. zrobić sobie piercing.

Adele rozstała się z mężem

"Adele i jej partner są w separacji. Obydwoje zobowiązali się do wspólnego wychowywania ich syna z miłością. Jak zawsze proszą o prywatność. Nie będzie innych komentarzy w tej sprawie" - podał w oświadczeniu przedstawiciel Adele, Benny Tarantini.

Adele i Simon Konecki mają razem jednego syna, Angelo, który przyszedł na świat w 2012 roku. Artystka bardzo ceni sobie prywatność, dlatego niewiele do tej pory zdradzała na temat swojego życia osobistego. Jest też osobą, która unika skandali i nie lubi być w centrum uwagi mediów. W wywiadach, których udzielała przyznawała, że ceni sobie życie rodzinne, dom i wartości, które one niosą. Dlatego też informacja o rozstaniu z mężem dla wielu fanów była ogromnym zaskoczeniem.

Reklama

Jeszcze większe zaskoczenie może wzbudzać informacja, którą podają media plotkarskie, że Adele zażywa teraz szalonego życia singielki. Artystka postanowiła odwiedzić bowiem, słynny wśród gwiazd salon piercingu i umówić się na wizytę.

"Adele chce się trochę zabawić po wyplątaniu się ze związku i znów poczuć się młodo. Opisuje się jako matkę-domatorkę, więc chce się trochę pośmiać. Podoba jej się pomysł kolejnych kolczyków w uchu, by poczuć się silniejszą, ale kusi ją też, aby przekłuć nos albo bardziej niegrzeczne miejsce" - podał informator "The Sun".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Adele | Simon Konecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje