Reklama

Reklama

​Adele o Damonie Albarnie: "Żałuję, że go spotkałam"

Jakiś czas temu Damon Albarn zdradził, że współpracował z Adele, a materiał z jej nowej płyty określił jako "bardzo przeciętny". Brytyjska wokalistka w jednym z wywiadów skomentowała zachowanie kolegi i przyznała, że żałuje spotkania z nim.

Adele skomentowała wypowiedź swojego kolegi z branży

W swojej wypowiedzi Damon Albarn nie tylko skrytykował nowe piosenki Adele, ale także opisał wokalistkę jako "bardzo niepewną".


Adele postanowiła odnieść się do słów lidera Blur w wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone".

"Ostatecznie był to ten 'nigdy nie poznawaj swojego idola' moment" - mówiła Adele o spotkaniu z Albarnem i dodała - "Najsmutniejsze jest to, że byłam tak wielką fanką Blur dorastając. No ale to było smutne, żałuję, że go spotkałam".

Reklama

"Nic z tego nie jest prawdą i nie pasuje do moich nagrań. Powiedział, że byłam niepewna, podczas gdy jestem najmniej niepewną osobą, jaką znam. Pytałam go o opinię na temat moich obaw, powrotu z dzieckiem (wokalistka w 2012 roku urodziła synka - przyp. red.) - bo on też ma dziecko - a potem on nazywa mnie niepewną?" - tłumaczyła Adele.

Adele na okładce "Rolling Stone":

Nad swoim trzecim albumem Adele współpracowała również z Sią, jednak żaden z owoców tej kolaboracji nie trafił na płytę "25". Sia wykorzystała napisany dla Brytyjki utwór "Alive" na swoim własnym wydawnictwie.

Nowa płyta Adele trafi do sprzedaży 20 listopada. Zapowiada ją utwór "Hello", do którego powstał również teledysk.

Zobacz teledysk "Hello":

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Hello" w serwisie Tekściory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy