Reklama

Adele już nigdy nie wyruszy w trasę koncertową?

Podczas koncertu w Nowej Zelandii Adele podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat koncertowania. "Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek wyruszę w trasę" - powiedziała brytyjska wokalistka.

Adele nie będzie już koncertować?

Adele wciąż promuje swój trzeci album zatytułowany "25". Płyta ukazała się w listopadzie 2015 roku i stała się światowym bestsellerem. Wokalistka w lutym 2016 roku ruszyła w światową trasę koncertową, koncertując m.in w Stanach Zjednoczonych, Europie i Australii. Mimo gigantycznego tournee, gwiazda nie pojawiła się na koncercie w Polsce, mimo że miała obiecać polskim fanom na jednym z koncertów, że wkrótce odwiedzi nasz kraj.

Reklama

O koncercie Adele w Polsce plotkowano kilkakrotnie, jednak jej występ nie został ostatecznie potwierdzony. Polskim sympatykom talentu Adele może nie spodobać się więc jej wypowiedź w trakcie jednego koncertu w Nowej Zelandii.

"Trasa koncertowa nie jest czymś, w czym jestem dobra, aplauz sprawia, że czuję się trochę bezbronna - mówiła Adele do zgromadzonego tłumu i dodała - Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek wyruszę w trasę. Jedynym powodem, dla którego to zrobiłam, jesteście wy".

Gwiazda wyznała również, że obecną trasę koncertową traktuje jako "swoje największe osiągnięcie".

"To zmieniło moje życie" - podkreśliła Adele.

Ostatnie cztery koncerty w tym roku odbędą się na Wembley Stadium w Londynie (28-29 czerwca, 1-2 lipca).

Przypomnijmy, że w 2012 brytyjska wokalistka urodziła syna Angelo Jamesa. Zagraniczne media podawały niedawno informację, że Adele planuje zrobić sobie 10-letnią przerwę, by móc skoncentrować się na wychowaniu dziecka.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje