Reklama

Reklama

50 Cent: Kolejne dokumenty dotyczące zadłużenia

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat długów amerykańskiego rapera.

50 Cent co miesiąc płaci dziadkom 3,5 tysiąca dolarów

Przypomnijmy, że 50 Cent ogłosił bankructwo 13 lipca. Część osób nie dowierzała, że raper nie dysponuje żadnymi pieniędzmi, jednak jak się okazuje, z finansami artysty jest gorzej, niż się spodziewano. W sądzie zeznał on, że w sieci tworzył fałszywy wizerunek własnej osoby i wcale nie był tak bogaty, na jakiego pozował.

Swój majątek oszacował na około 4 milionów dolarów, drogie samochody i biżuterię miał wypożyczać, a następnie zwracać. W ujawnionych w lipcu dokumentach okazało się, że 50 Cent ma 28,5 miliona dolarów długów.

Reklama

Kolejny wyciek potwierdził te informacje. 50 Cent jest winny 20 dłużnikom (w tym 7 milionów dolarów zapłacić ma Lastoni Leviston, która wygrała w sądzie proces z raperem dotyczący upublicznienia jej seks taśmy).

Według informacji serwisu plotkarskiego Bossip 50 Cent co miesiąc przelewa swoim dziadkom 3,5 tysiąca dolarów. Nie wiadomo jednak, czy nie jest to regularna spłata długu. Wcześniejsze dokumenty mówiły bowiem, o zadłużeniu się u krewnych na kwotę 1,7 miliona dolarów.

Miesięczne przychody rapera wynoszą 183 tysięcy dolarów. Jego wydatki utrzymują się na poziomie 108 tysięcy dolarów.

50 Cent zbankrutował:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje