Reklama

Serduszka dla Tokio Hotel

Ulubieńcy nastolatek z grupy Tokio Hotel dziś (14 marca) wystąpią na jedynym w Polsce koncercie w ramach trasy koncertowej "Welcome To Humanoid City". Niemcy zagrają w hali Atlas Arena w Łodzi.

32 występy, 19 krajów, 11 ciężarówek ze sprzętem, 90 tysięcy watów nagłośnienia, 50-osobowa ekipa techniczna, stroje specjalnie zaprojektowane przez DSquared oraz ekrany o łącznej powierzchni 70m2 - to ledwie kilka technicznych szczegółów trasy "Welcome To Humanoid City".

Reklama

Zespół po raz pierwszy będzie używał syntezatorów na scenie po to, aby lepiej oddać brzmienie ''Humanoid''. Kolejna ciekawostką jest to, że Tom nie tylko będzie grał na gitarze, ale i zasiądzie wspólnie z Billem za fortepianiem. Na scenie pojawi się również motor specjalnie skonstruowany na potrzeby Humanoid City Tour.

Dowodzona przez bliźniaków Billa i Toma Kaulitzów grupa promować będzie najnowszy album "Humanoid", wydany w październiku 2009 roku. Ta płyta ukazała się równocześnie w dwóch wersjach językowych: angielskiej i niemieckiej. Pierwszym singlem był utwór "'Automatic / Automatisch". Teledysk do tej piosenki powstał na pustyni w Południowej Afryce.

Na płytę trafiło 13 nowych piosenek - według zapowiedzi, są one "bardziej mroczne" i "gitarowe".

Z okazji łódzkiego koncertu dla wszystkich sympatyków niemieckiej kapeli zorganizowano specjalne "Tokiobusy", które odjadą z pięciu polskich miast: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia oraz Katowic. Wszystko po to, by każdy mógł zobaczyć swoich idoli na żywo w akcji.

Pewną tradycją występów gwiazd w Polsce stają się specjalne akcje przygotowywane przez fanów. Uczestnik koncertu powinien koniecznie zabrać ze sobą serduszko, którego jedna strona będzie w barwach flagi niemieckiej, a druga w barwach flagi polskiej. Nie zabraknie także świetlnego pokazu, który Tomowi, Billowi, Georgowi i Gustavovi ma zapaść na długo w pamięci.

Dodajmy, że niedzielny występ Tokio Hotel będzie drugim przed polską publicznością. Po raz pierwszy w naszym kraju niemiecki zespół zagrał 5 kwietnia 2007 roku w Warszawie.

Zobacz teledyski Tokio Hotel na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: trasy | city | serduszko | hotel | tokio | Tokio Hotel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje