Reklama

Living Colour: Wygraj bilet!

Legendarna amerykańska formacja Living Colour zagra po raz pierwszy w Krakowie, już w najbliższy piątek (29 stycznia), w klubie Studio. Tylko u nas można jeszcze wygrać bilety na to rockowe święto!

Nowojorska grupa Living Colour wypłynęła na szerokie wody dzięki muzykom The Rolling Stones, którzy tak zachwycili się koncertami kwartetu, że zaprosili ich na wspólne tournee. Bo rzeczywiście, było się czym zachwycać - Living Colour to wirtuozi, którzy wymyślili wybuchową mieszankę metalu, klasycznego rocka, jazzu, funky i hip hopu. Tylko z jednego powodu moda na takie granie nie ogarnęła całego świata - niewielu jest rockmanów, którzy byliby wstanie doskoczyć do tak wysoko postawionej poprzeczki?

Reklama

Zespół przyjeżdża promować swój ostatni album "The Chair In The Doorway", ale podczas występu zaplanowanego na ponad dwie godziny usłyszymy również klasyczne kompozycje grupy i najpewniej kilka zaskakujących coverów (w repertuarze mają niemal wszystko: od Tracy Chapman do The White Stripes, od "Amazing Grace" do Hendriksa). Początek imprezy o godz. 20.

Tylko u nas możesz wygrać bilet na krakowski koncert Living Colour!

Wejściówki czekać będą przed koncertem na pierwsze pięć osób, które w piątek, 29 stycznia, punktualnie o 11.00 wyślą na adres: info@knockoutprod.net maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie:

- W jakim kultowym filmie OIivera Stone'a wokalista Living Colour - Corey Glover - zagrał jedną z głównych ról?

Spóźnialscy wciąż mogą się w bilety zaopatrzyć - cena to 95 zł w dniu koncertu i 110 zł w przedsprzedaży.

Czytaj także:

Living Colour w Krakowie

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Living Colour | Kraków | bilety | bilet | wygraj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje