Reklama

Jimmy'ego Page'a kłopoty ze zdrowiem

Koncerty w Europie i USA amerykańskiej formacji rockowej The Black Crowes, wspomaganej przez Jimmy'ego Page'a, zostały odwołane. Powodem są kłopoty zdrowotne byłego gitarzysty Led Zeppelin. Informację tę w ostatni weekend podał rzecznik The Black Crowes.

Uraz pleców, którego Jimmy Page nabawił się w ubiegłym miesiącu, okazał się poważniejszy niż początkowo przypuszczano. 56-letniemu muzykowi lekarze zalecili sześciotygodniowy odpoczynek. Nie wykluczają przy tym nawet konieczności operacji. "Jimmy Page jest bardzo rozczarowany, że zawiódł fanów i The Black Crowes. Grupa wysłała mu już życzenia szybkiego powrotu do zdrowia" - poinformował rzecznik zespołu.

Reklama

W tej sytuacji nie odbędzie się 12 pozostałych koncertów w Stanach Zjednoczonych, w tym występ w nowojorskiej Madsion Square Garden o boku The Who. Także europejscy fani nie zobaczą Jimmy'ego Page'a z The Black Crowes. Odwołano wszystkie 13 koncertów, jakie zaplanowano na listopad.

Jeśli stan zdrowia muzyka na to pozwoli, możność podziwiania go na żywo będą mieli w tym roku tylko fani w Kraju Kwitnącej Wiśni. Występy w Japonii zaplanowane zostały bowiem na grudzień. Jest szansa, że do tego momentu Jimmy Page powróci do pełni sił.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Black Crowes | zdrowie | Kłopot | Black | kłopoty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje