"Jestem lepszy na trzeźwo"

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Slash, gitarzysta amerykańskiego zespołu Velvet Revolver, przyznał, że od kiedy przestał nadużywać alkoholu, stał się lepszym gitarzystą.

Slash - fot. Kevin Winter
Slash - fot. Kevin WinterGetty Images/Flash Press Media

"Największą motywacją, żeby z skończyć z alkoholem, była chęć robienia tego, czym się zajmuję na co dzień jak najlepiej. Jestem znacznie lepszym gitarzystą na trzeźwo" - uważa Slash.

Muzyk stał się również lepszym ojcem. Jego zdaniem, dziecko nie powinno oglądać zataczającego się taty.

Slash przy okazji podkreślił, że nie poszedł w ślady wielu leczących się z uzależnień - nie ćwiczy jogi ani nie chodzi na siłownię.

"Ćwiczenia i ten cały chłam to dla frajerów. Kiedy byłem w klinice odwykowej, widziałem pełno mat i ludzi w śmiesznych kostiumach, ale się po prostu na to nie zapisałem".

Zobacz teledyski Velvet Revolver na stronach INTERIA.PL.

Przejdź na