Reklama

Grzegorz Wilk ma "Kilka ważnych słów" (teledysk)

Burzliwa miłość i tragiczny finał z samochodem spadającym w przepaść - tak wygląda najnowszy teledysk Grzegorza "Wolfa" Wilka. Wideo do utworu "Kilka ważnych słów" możecie zobaczyć poniżej.

"Piosenka jest wprawdzie o miłości, ale to słowo zostało już mocno wyeksploatowane. Postarałem się zatem, by go uniknąć w tekście, przez co przekaz stał się bardziej uniwersalny. Jeśli ktoś jest nieśmiały, może z powodzeniem potraktować tę piosenkę jako list do ukochanej osoby" - mówi Grzegorz Wilk o utworze "Kilka ważnych słów".

Reklama

Zobacz klip "Kilka ważnych słów":

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

To najnowsza zapowiedź debiutanckiej solowej płyty wokalisty zatytułowanej "Flow" (premiera 14 lutego). Album zawierać będzie 11 różnorodnych kompozycji, w tym wcześniejsze single "Nie będę po tobie płakał", "Opętany przez marzenie" i "Ćma (Lecę do świateł miasta)".

"Lubię zmiany, nienawidzę nudy, kocham melodie, a oszukiwanie fanów wydawnictwami typu 'jeden hit, reszta shit' - to nie w moim stylu. Chciałem nagrać płytę, którą będę mógł posłuchać od początku do końca nie grzebiąc przy odtwarzaczu. Stąd nagranie piosenek tak różnych stylistycznie" - wyjaśnia Grzegorz Wilk.

Wokalista z Grodkowa ma w dorobku współpracę z tak różnymi muzykami, jak m.in. Piotr Rubik (oratoria "Habitat, moje miejsce na ziemi", "Santo Subito", "Opisanie świata"), jazzowy pianista Leszek Możdżer, Włodzimierz Korcz czy raper Doniu. W dorobku ma m.in. wygraną w "Szansie na sukces", występy w "Szymon Majewski Show" czy "Jaka to melodia?". Nagrywa także z zespołami WolfGang i Electrolit.

"Słuchanie to ma być przyjemność. W utworze ma być emocja, energia. Tym się dzielę. Młodzi ludzie też czują, nie róbmy ze wszystkich bezlitosnych fighterów walczących o byt na brooklyńskiej ulicy. To dla nich jest przekaz tych piosenek, to dla nich są te historie. I każdy może znaleźć w nich te ze swojego życia. Ale nie każdy potrafi, lub może o nich opowiedzieć. Wykrzyczeć nadzieje i marzenia. Powiedzieć - 'mam dosyć', albo 'chcę więcej!'. Ja jestem właśnie po to, żeby dać ludziom możliwość wypowiedzenia się" - podkreśla Grzegorz Wilk, który jest głównym autorem materiału na płytę "Flow".

Do współpracy udało mu się namówić także cenionych autorów tekstów: Zbigniewa Książka (stały współpracownik Piotra Rubika) i Jacka Cygana.

Zobacz teledyski Grzegorza Wilka na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wolf | Grzegorz Wilk | teledyski | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje