Reklama

The Voice Of Poland

Wytatuowany Meksykanin w "The Voice Of Poland"

Telewizja Polska ujawniła pierwszy fragment zbliżającej się, czwartej już edycji programu "The Voice Of Poland". Bohaterem opublikowanego filmiku jest Meksykanin Juan Carlos.

Pochodzący z Meksyku Juan Carlos utworem "Here I Go Again" z repertuaru Whitesnake zachwycił trenerów i publiczność. Kim jest młody wokalista, który wkrótce może stać się ulubieńcem widzów?

Reklama

Okazuje się, że Juan już jako 10-latek miał na swoim koncie kilka wygranych konkursów wokalnych. W wieku 16 lat zagrał swój pierwszy koncert. Niedługo później ojciec w urodzinowym prezencie podarował Carlosowi perkusję, która miała doprowadzać sąsiadów Juana do szaleństwa.

Wokalista rozwijał swoją pasję muzyczną, pomimo że życie nie oszczędzało mu trudnych doświadczeń. Kiedy w wieku 11 lat zmarła jego mama, Juan i czwórka jego rodzeństwa musieli nauczyć się samodzielności. Cztery lata później ojciec Juana poślubił inną kobietę i wyprowadził się z domu.

Podjęta przez Juana próba zarobienia na życie w Stanach Zjednoczonych zakończyła się powrotem w rodzinne strony - chłopak nie wyobrażał sobie, by utrzymywać się z pracy w kuchni. Za zarobione w USA pieniądze wydał swój pierwszy album z utworami napisanymi w trakcie pobytu w Stanach.

Co łączy Juana go z Polską? Na jednym ze swoich koncertów poznał dziewczynę, która przyjechała z Polski do Meksyku na wymianę studencką. Przyjaźń przerodziła się w miłość, a Juan postanowił odwiedzić Polskę. Pokochał tutejszą kulturę, ludzi i... polskie piwo. Zachwycony tym, co zobaczył, rok później przyjechał tu ponownie wraz z członkami swojego zespołu. Dla czystej przyjemności zagrali kilka koncertów w lubelskich pubach. Publiczność przyjęła ich bardzo ciepło, co miało ogromny wpływ na decyzję o przeprowadzce do Polski.

Od 2012 roku Juan występuje w Polsce ze swoim hardrockowym zespołem Enclose, w którego składzie znajdują się także Polacy.

Ostatnio zdecydował się na udział w czwartej edycji programu "The Voice of Poland". W trakcie "Przesłuchań w ciemno" trenerzy byli zachwyceni głosem Juana, jednak to nie do nich należała decyzja o wyborze drużyny, w której znalazł się meksykański wokalista. Kogo na swojego trenera wybrał Juan, widzowie dowiedzą się już w sobotę, 1 marca.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland | „The Voice of Poland”