Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów

Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów: Co zaśpiewa Ewelina Lisowska?

"Przyniosę słońce, podbijemy razem kosmos, będzie fajna energia i dobra zabawa" - tak Ewelina Lisowska zapowiada swój udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów. Co zaśpiewa na Stadionie Śląskim?

"Przyniosę słońce, podbijemy razem kosmos, będzie fajna energia i dobra zabawa" - tak Ewelina Lisowska zapowiada swój udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów. Co zaśpiewa na Stadionie Śląskim?
Ewelina Lisowska będzie jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów /AKPA

Sylwestrowa Moc Przebojów po dwuletniej przerwie powraca na Stadion Śląski. Na imprezie wystąpią m.in. gwiazdy rumuńskiej sceny disco (Minelli, Akcent, Olivia Addams), a także Viki Gabor, CleoEwelina LisowskaMichał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Bajm, Gromee, Enej, Doda, Paweł Domagała, Dr Alban oraz Liz Mitchell. The Original Lead Singer of Boney M.

Ewelina Lisowska na scenie zaśpiewa swój wielki przebój "W stronę słońca". W rozmowie z Polsat Go zdradziła, że wystąpi również w duecie z "pewnym przystojnym mężczyzną, który też świetnie śpiewa".

Reklama

W 2022 r. wokalistka szykuje się do świętowania 10-lecia swojej obecności na scenie.

"Chcę wydać nową płytę, strasznie tęsknię za publicznością, za energią od ludzi" - mówi.

Kim jest Ewelina Lisowska?

30-letnia obecnie wokalistka popularność zdobyła występując w programach talent show.

Udział w drugiej edycji programu "X Factor", w którym, startując pod opieką Tatiany Okupnik, zaszła najdalej spośród solowych wokalistek, przyniósł jej uznanie i rozpoznawalność. Z show odpadła tuż przed finałowym odcinkiem.

Na swoim koncie ma cztery albumy studyjne, a dwa z nich - "Aero-Plan" (sprawdź!) oraz "Nowe horyzonty" - pokryły się złotem.

Ponadto wokalistka może pochwalić się takimi przebojami jak "W stronę słońca" (zobacz klip!) i "Prosta sprawa" (posłuchaj!).

W listopadzie 2015 r. w parze z Tomaszem Barańskim wygrała program "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie. W tej samem stacji zajęła trzecie miejsce w 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", wygrywając w odcinkach jako Edyta Górniak i Justyna Steczkowska.

Od czasu występów w telewizji ma wierne grono fanów, z którym pozostaje w kontakcie między innymi dzięki mediom społecznościowym - na Instagramie obserwuje ją ponad 270 tys. fanów.

Sylwestrowa Moc Przebojów - gdzie oglądać?

Imprezę poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska, Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, Patryk Cebulski oraz Adam Zdrójkowski. W roli współprowadzącej sylwestra zadebiutuje tancerka Izabela Janachowska, która w sierpniu zaliczyła debiut w tej roli w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami".

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Polsacie, Polsat Go, w portalu Interia.pl oraz w Polsat News.

Widzowie i internauci od godz. 19:00 w Interii i Polsat Go będą mogli wziąć udział w programie Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej kamery odwiedzą garderoby gwiazd, aby sprawdzić, co robią przed wejściem na scenę. Gwiazdy opowiedzą o swoich noworocznych postanowieniach, a także w jakich językach potrafią powiedzieć "Szczęśliwego Nowego Roku".

Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą tancerze programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" - Rafał Maserak i Lenka Kliment.

Odliczanie do sylwestra zaczynamy tuż po świętach Bożego Narodzenia. Od 27 grudnia codziennie w Interii i Polsat Go pojawiąją się wideonewsy o tym, jak stworzyć wystrzałową stylizację, make-up czy playlistę, która nie pozwoli nawet zatwardziałym przeciwnikom tanecznych imprez podpierać ścian i zostać obojętnym. Radami i swoimi sposobami na udaną noc sylwestrową podzielą się z gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Zobaczyć będzie można próbny make-up Marceliny Zawadzkiej, a przy okazji dowiedzieć się o aktualnych trendach i make-up'owych trickach. Poznamy playlisty gwiazd imprezy, czyli piosenki, przy których uwielbiają się bawić w sylwestra. Sprawdzimy także sylwestrowe menu gwiazd, a pomoże w tym Adam Borowicz z Family Food Fight.

Ujawnimy też kulisy imprezy sylwestrowej - zobaczyć będzie można materiały z prób i przygotowań gwiazd do ostatniego występu w tym roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL