Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kto jeszcze wystąpi w programie Polsatu?

Poznaliśmy nazwiska kolejnych dwóch uczestników nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto pojawi się w popularnym show Polsatu?

Poznaliśmy nazwiska kolejnych dwóch uczestników nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto pojawi się w popularnym show Polsatu?
Małgorzata Walewska ocenia uczestników programu "Twoja twarz brzmi znajomo" od pierwszej edycji /AKPA

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w 21. edycji czekają kolejne zmiany. Jak już informowaliśmy, w składzie jury obok Małgorzaty Walewskiej (ocenia uczestników od samego początku) i Piotra Gąsowskiego pojawią się Justyna Steczkowska oraz Stefano Terrazzino (wygrał trzecią edycję show Polsatu; a w ostatniej edycji pod hasłem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi" zajął drugie miejsce).

Reklama

Wiadomo, że Maciej Dowbor jesienią nie pojawi się w roli prowadzącego. Na razie nie wiadomo oficjalnie, kto pojawi się u boku Macieja Rocka.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Polsat ujawnia kolejnych uczestników!

Do tej pory oficjalnie poznaliśmy czwórkę uczestników - to wokalistka i aktorka Patricia Kazadi, aktor Damian Kret (znany z m.in. serialu "Bracia"), aktorka Joanna Osyda (serial "Majka") oraz wokalistka Reni Jusis, mająca na koncie takie przeboje, jak m.in. "Zakręcona", "Kiedyś cię znajdę" i "Ćma".

W programie pojawią się także wokalista Bartek Wrona znany z grupy Just 5 (sprawdź) oraz aktorka Basia Wypych, kojarzona głównie z teatralną sceną (od 2016 r. znajduje się w ekipie Teatru Współczesnego w Warszawie). Ma na koncie także role w serialach ("Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Rojst", "Camera Cafe. Nowe parzenie") i filmach ("Powidoki", "Miłość jest wszystkim", "Ikar. Legenda Mietka Kosza" i "Jak zostać gwiazdą").

Zespół Just 5 pod koniec lat 90. był jednym z najpopularniejszych boysbandów w Polsce. Członkowie grupy zostali wybrani za pośrednictwem profesjonalnego castingu. Formacja miała być wzorowana na zagranicznych boysbandach, takich jak Backstreet Boys, które w tamtych latach odnosiły ogromne sukcesy i zdobywały serca rzeszy fanów. 

Debiutancka płyta "Kolorowe sny" pokryła się podwójną platyną, a tytułowy singel zdobył status wielkiego przeboju. Zespół wydał jeszcze dwie płyty - "Zaczarowany świat" (ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy) oraz "Cienie wielkich miast". Po wydaniu trzeciego albumu w 1999 r. członkowie postanowili zakończyć działalność.

Po latach Bartek Wrona i Robert Kryla postanowili wrócić pod starym szyldem, a towarzyszyć im będzie Sławek Lisowski. Skład mają uzupełnić członkowie wybrani w castingu. "Muszą śpiewać, tańczyć no i się prezentować, tak jak my" - podkreślał Bartek Wrona.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo | Bartek Wrona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy