Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Jakub Gąsowski kolejnym uczestnikiem programu!

Znamy już kilku uczestników kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak dowiadujemy się od produkcji programu, w jesiennej odsłonie show pojawi się także Jakub Gąsowski!

Znamy już kilku uczestników kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak dowiadujemy się od produkcji programu, w jesiennej odsłonie show pojawi się także Jakub Gąsowski!
Jakub Gąsowski wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" /Piętka Mieszko /AKPA

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oparty jest na hiszpańskim formacie "Your Face Sounds Familiar". Na antenie Polsatu święci triumfy od marca 2014 roku i wciąż bije rekordy oglądalności. W trakcie osiemnastu edycji show wystąpiły aż 143 gwiazdy nie tylko polskiej sceny muzycznej. Do 17. edycji programu byli zapraszani wyłącznie znani artyści.

Wiosną po raz pierwszy zobaczyliśmy uczestnika wyłonionego w castingu - był nim Daniel Jaroszek, który ostatecznie zajął piąte miejsce.

Reklama

Uczestników oceniają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała. W roli choreografa przygotowującego gwiazdy do występu zadebiutuje Maciej Zakliczyński, który zastąpił Krisa Adamskiego.

Zwycięzcą wiosennej edycji został Oskar Cyms.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Kto dołączy do ogłoszonych uczestników?

Pierwszą gwiazdą jesiennej odsłony ogłoszono Ewelinę Flintę. Wokalistka w pierwszej edycji "Idola" w Polsacie zajęła drugie miejsce, a teraz przypomni się szerszej publiczności. Kolejnymi uczestnikami ogłoszono 21-letniego wokalistę Kubę Szmajkowskiego (znany z "The Voice Kids) oraz 25-letnią aktorkę Polę Gonciarz (znana z serialu "Na dobre i na złe). 

Ostatnio do grona uczestników dołączyła także Jagoda Szydłowska, która będzie zawodniczką spoza show-biznesu. Listę zamykał Nick Sinclair - wokalista znany m.in z występów z Kayah czy Natalią Kukulską.

Jak dowiedzieliśmy się u źródeł w produkcji programu, do składu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dołącza Kuba Gąsowski!

Jakub Gąsowski w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kim jest?

Jakub Gąsowski to aktor teatralny, telewizyjny i dubbingowy. Gąsowski zasłynął rolami w popularnych serialach, m.in. "Mecenas Porada", "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe", czy filmach "Jak zostać gwiazdą" i "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle 2".

Na co dzień jest studentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Występował także jako reporter w progarmie "Dzień Dobry TVN", można oglądać go na deskach warszawskiego Teatru Capitol. Jest synem Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego

Widzowie programu śniadaniowego mogli zobaczyć także kilkukrotnie występującego z Malamut Quartet - zespół śpiewał standardy amerykańskiej muzyki.

INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | Twoja twarz brzmi znajomo | Jakub Gąsowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy