The Voice Of Poland
Reklama

Kolejne zmiany w "The Voice". Pokazali oficjalnie zdjęcia nowego składu

Zmiany czekają nie tylko polską wersję "The Voice". Nowy skład trenerów ujawniła właśnie produkcja "The Voice of Germany". Kto będzie oceniał uczestników u naszych zachodnich sąsiadów?

Zmiany czekają nie tylko polską wersję "The Voice". Nowy skład trenerów ujawniła właśnie produkcja "The Voice of Germany". Kto będzie oceniał uczestników u naszych zachodnich sąsiadów?
Yvonne Catterfeld powraca do "The Voice of Germany" /Clemens Bilan /Getty Images

W Niemczech tamtejsza edycja popularnego formatu "The Voice" nadawana jest od 2011 r. Jesienią ub.r. pokazano 13. edycję, w której powrócił dobrze znany w Polsce podwójny czerwony fotel. W ostatniej odsłonie w Niemczech pojawił się tam braterski duet Tom i Bill Kaulitz z grupy Tokio Hotel, którzy debiutowali w roli trenerów. Wcześniej w podwójnym fotelu zasiadali Michi i Smudo z zespołu Die Fantastischen Vier (edycje 4-8).

Reklama

Wiadomo już, że w "The Voice of Germany" zajdą poważne zmiany. Produkcja potwierdziła, że wspomniane podwójne miejsce zniknie.

Z programem pożegna się też cały skład trenerów: poza braćmi Kaulitz uczestników ostatnio oceniali także Giovanni Zarella (włosko-niemiecki wokalista i prezenter telewizyjny), Shirin David (wokalista i raper) oraz Ronan Keating (irlandzki wokalista znany z popularnej grupy Boyzone). To spora rewolucja, choć akurat niemiecka wersja show często dokonywała zmian w ekipie.

"The Voice": Pokazali zdjęcia nowych trenerów

Znamy już nazwiska ich następców. Tym razem do programu wracają znani z poprzednich edycji: Samu Haber (pochodzący z Finlandii lider grupy Sunrise Avenue), niemiecka piosenkarka Yvonne Catterfeld oraz polsko-niemiecki wokalista Mark Forster. Ten ostatni może pochwalić się najdłuższym stażem w roli trenera - będzie to jego siódmy sezon w czerwonym fotelu. Jego matka urodziła się w Warszawie, a na początku kariery Mark posługiwał się polskim imieniem i nazwiskiem - Marek Ćwiertnia.

Jedynym debiutantem w składzie będzie Kamrad - 27-letni wokalista i kompozytor, którego dorobek obejmuje dwie płyty. Szerszą popularność przyniósł mu drugi album "Not Good At Playing Love Songs" z 2023 r.

Do sieci trafiła właśnie oficjalna wspólna fotografia nowej ekipy "The Voice of Germany". Odcinki z ich udziałem będą emitowane od jesieni tego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy