The Voice Of Poland

Reklama

Izabela Szafrańska w "The Voice of Poland": Największa faworytka w ekipie Michała Szpaka?

Zachwyciła Michała Szpaka i sprawiła, że Piotr Cugowski zaniemówił. Izabela Szafrańska w trakcie programu wyrosła na główną faworytkę do zwycięstwa "The Voice of Poland".

Zachwyciła Michała Szpaka i sprawiła, że Piotr Cugowski zaniemówił. Izabela Szafrańska w trakcie programu wyrosła na główną faworytkę do zwycięstwa "The Voice of Poland".
Izabela Szafrańska w "The Voice of Poland" zachwyca trenerów i publiczność /Jan Bogacz /TVP

Izabela Szafrańska w trakcie przesłuchań w ciemno zaśpiewała piosenkę "Flashlight" Jessie J (posłuchaj w serwisie Teksciory.pl!) i przekonała do siebie wszystkich trenerów. "Coś czuję, że będzie dobrze" - już na początku stwierdził Piotr Cugowski.

Wokalista Braci się nie mylił. Zresztą, gdy odwrócił fotel, złapał się za głowę z zachwytu i zaniemówił. Szafrańska bowiem zachwyciła go również swoją urodą.

Reklama

"I uroda, i głos! Chce się ciebie słuchać, jeśli chciałabyś dołączyć do moje drużyny, to naprawdę będę zaszczycona" - zachwycała się dziewczyną Patrycja Markowska

Uczestniczka ostatecznie wybrała Michała Szpaka, a dopiero gdy opuściła scenę, Cugowski skomentował cały występ. "Wszystko dostała ta dziewczyna. Ale piękna, wow!" - mówił.

Izabela Szafrańska podczas przesłuchań ciemno w "The Voice of Poland". Zobacz występ:

Podczas bitew Szafrańska zaśpiewała w duecie z Tobiaszem Fejdaszem piosenkę Lady Antebellum "Need You Know" (posłuchaj w serwisie Teksciory.pl!) i otrzymali od trenerów sporo pochwał.

"Na pewno to był bardzo udany duet. Miałam jednak wrażenie, że jesteście troszeczkę spięci i każdy śpiewa do swojej bramki" - komentowała Patrycja Markowska. "To był świetny duet wokalny. Zabrakło tej interakcji, ale jesteśmy na etapie bitew. Każdy z was próbował zawalczyć o to, by przejść do kolejnego etapu" - podsumował ich występ Szpak i postawił właśnie na Szafrańską, a za współpracę podziękował Fejdaszowi.

Izabela Szafrańska i Tobiasz Fejdasz w "The Voice of Poland":

Nokaut to już popis wokalny Szafrańskiej. Trener wybrał dla niej balladę Jennifer Rush "The Power of Love" (sprawdź w serwisie Teksciory.pl!), a uczestniczka swoim występem nie zawiodła jego oczekiwań.

"Ale petarda! Ale pe-ta-rda" - mówił zachwycony Cugowski, a Michał Szpak natychmiast stwierdził, że nie wyobraża sobie kontynuowania przygody w programie bez Szafrańskiej. Uczestniczka zajęła miejsce Jadzi Kuzaki.

Izabela Szafrańska wydaje się być główną faworytką do zwycięstwa z drużyny Michała Szpaka. Wokalistka oprócz wsparcia trenera może liczyć też na uznanie widzów, którzy doceniają talent uczestniczki.

Izabela Szafrańska podczas nokautu w "The Voice of Poland":

Izabela Szafrańska w "Must Be The Music"

Pochodząca z Lipnicy Wielkiej Izabela Szafrańska pochodzi z wielodzietnej i muzycznej rodziny. Śpiewa od piątego roku a z wykształcenia jest kulturoznawcą. Współtworzyła zespół El Saffron, który znany był z programu "Must Be The Music", gdzie doszedł do finału szóstej edycji. Skład tworzyli również: Laura i Gabriela Szafrańskie oraz Radosław Kuliś i Artur Kmiecik. Grupa inspirowała się muzyką hiszpańską i sefardyjską.

"Wszyscy razem jesteście magiczni, człowiek jest bliski zwariowania - to jest coś pięknego" - chwaliła zespół Ela Zapendowska.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Izabela Szafrańska | Piotr Cugowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy