The Voice Kids

Reklama

"The Voice Kids": 9-letnia Gabrysia Piotrowska zmiażdżyła trenerów

Gabrysia Piotrowska oraz Antek Karaś to dwoje uczestników, którzy podczas ostatnich przesłuchań w ciemno w "The Voice Kids" zrobili największe wrażenie na trenerach. Kto jeszcze awansował dalej?

Gabrysia Piotrowska oraz Antek Karaś to dwoje uczestników, którzy podczas ostatnich przesłuchań w ciemno w "The Voice Kids" zrobili największe wrażenie na trenerach. Kto jeszcze awansował dalej?
Trenerzy wokół Gabrysi Piotrowskiej /Ireneusz Sobieszczuk /TVP

9-letnia Gabrysia Piotrowska, która zaśpiewała "Kołysankę dla okruszka" Seweryna Krajewskiego, rozłożyła swoim występem trenerów dla łopatki. Po odwróceniu się łez nie powstrzymała Edyta Górniak oraz Dawid Kwiatkowski. Wzruszeni byli nawet TomsonBaron.

Posłuchaj utworu "Kołysanka dla okruszka" w serwisie Teksciory.pl!

"To było takie, jak w bajce - magiczne, wrażliwe. Jak zaczęłaś śpiewać, to zaczarowałaś nas wszystkich" - skomentował Kwiatkowski.

Reklama

Emocji nie wytrzymała również sama 9-latka, która rozpłakała się zaraz po swoim występie. Chwilę później dziewczynka siedziała na każdym z foteli trenerskich. "Ja nie chcę wam pobrudzić. Tutaj gwiazdy siedzą, to nie chce pobrudzić" - stwierdziła z rozbrajająca szczerością dziewczynka do Tomsona i Barona.

Gabrysia podziękowała duetowi trenerskiemu za swój fotel, po czym stwierdziła, że woli jednak być w drużynie Edyty Górniak.

Trzy fotele odwróciły się również po występie Oliwii Klinke. 12-latka wykonała piosenkę Ewy Farnej "Cicho" i zaskoczyła trenerów. "W tak małej osóbce, taki głos. Ewa Farna na bank, jak to zobaczy, to będzie dumna" - zachwycał się Tomson. Uczestniczka, przyznając, że jest fanką "The Voice of Poland", zdecydowała się na pracę z Edytą Górniak.

Posłuchaj utworu "Cicho" w serwisie Teksciory.pl!

Piorunujące wrażenie na trenerach zrobił występ 10-letniego Antka Karasia, który wykonał numer Bułata Okudżawy "Aleksander Puszkin". Swoje fotele odwrócili Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski. "Antek, jesteś niesamowity"- nie mógł nachwalić go trener.

W momencie, gdy uczestnik wybierał swojego mentora, Górniak chciała wstać, aby Karaś zdecydował się właśnie na nią. "A nie, nie. Ja panią bardzo dobrze widzę!" - ripostował gwiazdę chłopak, po czym wybrał wokalistkę.

"Coś ty zrobił? Skąd ty jesteś?" - pytała Edyta Górniak Maksa Więckowskiego, który oczarował ją swoim wykonaniem utworu "Love Yourself" Justina Biebera. Chwilę później okazało się, że młody uczestnik jest z Elbląga, co wzbudziło zainteresowanie Tomsona. Wspólne pochodzenie przekonało 13-latka i ten trafił do drużyny muzyków Afromental.

Posłuchaj utworu "Love Yourself" w serwisie Teksciory.pl!

14-letnia Oktawia Bernaś, która wykonała utwór "If I Were Sorry" Fransa na odwrócenie się trenerów czekała do ostatniej chwili. Ci jednak w końcu to zrobili. "Bardzo mi się podoba twój stopień koncentracji, to jaka jesteś na scenie" - komplementowała Górniak, dziewczynka jednak zdecydowała, że wybiera drużynę Tomsona i Barona.

Sprawdź piosenkę "If I Were Sorry" w serwisie Teksciory.pl!

11-letni Eryk Waszczuk, zaraz po tym, jak zaczął śpiewać "When a Man Loves a Woman", otrzymał owacje na stojąco od publiczności. Chłopak odwrócił również trzy fotele trenerskie. "Jesteś kwintesencją tego, czego szukamy w tym programie. Stoisz i jesteś królem tej sceny. Do kogo nie pójdziesz, to będziesz w wybornych rękach. To ty budujesz jakość" - mówił uczestnikowi Baron. 11-latek zdecydował się na współpracę z Edytą Górniak.

Do dalszego etapu przeszli również: Milena Szypuła (zaśpiewała "Stand By Me" Bena E. Kinga, odwróciła się Edyta Górniak), Karolina Szczurowska (wykonała "One Last Time" Ariany Grande, walczyli o nią Edyta i Dawid, trafiła do ekipy Kwiatkowskiego), Kuba Krajkowski (przekonał Dawida Kwiatkowskiego utworem "Za szkłem" Braci), Milena Grigorian (wykonała "All About That Bass" Meghan Trainor, odwrócił się Kwiatkowski). Karolina Wójtowicz (śpiewała "Young & Beautiful" Lany Del Rey, odwrócili się Dawid i Edyta, uczestniczka wybrała trenera) oraz Karolina Fryt (wykonała utwór "Love Is All Around" Wet Wet Wet, odwrócił się Kwiatkowski oraz Tomson i Baron, dziewczyna wybrała duet z Afromental).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski | Edyta Górniak | Tomson i Baron | The Voice Kids

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy