The Voice Kids
Reklama

Sprawiła, że Urbańska popłakała się w "The Voice Kids"! Kim jest Michell Siwak?

Siódma edycja "The Voice Kids" startuje z wielkim rozmachem i ogromnymi emocjami, którym całkowicie poddała się debiutująca w roli trenerki Natasza Urbańska, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Siódma edycja "The Voice Kids" startuje z wielkim rozmachem i ogromnymi emocjami, którym całkowicie poddała się debiutująca w roli trenerki Natasza Urbańska, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.
Natasza Urbańska nie mogła powstrzymać łez w nowym sezonie "The Voice Kids" /TVP

Cleo, Baron i Tomson oraz nowy nabytek talent show - Natasza Urbańska, ruszają w poszukiwaniu najbardziej utalentowanych dzieci w wieku 8-14 lat. Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów pierwszego odcinka bez wątpienia jest występ 14-letniej Michell Siwak, która swoim niesamowitym głosem oczarowała publiczność i sprawiła, że Natasza Urbańska oraz Cleo całkowicie się rozkleiły.

Reklama

Nastolatka, która w spektakularny sposób zaśpiewała przebój Beyoncé "1+1", odwróciła wszystkie fotele trenerskie w zaledwie kilka sekund.

"Przypomniałaś mi, dlaczego my wszyscy tutaj jesteśmy, właśnie żeby obcować z takimi talentami i pomagać je odkrywać. Jesteś niesamowita, to jest w ogóle poza skalą" - zakomunikował tuż po występie Baron

Podobną opinię o występie Michell miały również trenerki programu, które nie były w stanie powstrzymać napływających do oczu łez. 

"Miałam kilka wybuchów w głowie w trakcie twojej piosenki. Mój mózg eksplodował..." - wyznała Natasza

"Michell, ty po prostu śpiewasz sercem, to jest magia" - mówiła poruszona Cleo.

Kim jest Michell Siwak, która w "The Voice Kids" doprowadziła Urbańską do łez?

Mimo młodego wieku, Michell Siwak ma za sobą spore doświadczenie muzyczne. Urodziła się i wychowuje w Londynie i już od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Zaczęła śpiewać jako 5-latka i jest w dużej mierze samoukiem, co tylko podkreśla jej naturalny talent. 

W wolnych chwilach Michell oddaje się jeszcze jednemu zainteresowaniu, jakim jest gotowanie. Fascynacja kuchniami świata pozwala jej odkrywać nowe smaki i kultury z całego świata. Jej największym marzeniem jest bycie prawdziwą divą i występowanie na największych muzycznych scenach. I wydaje się to być w zasięgu ręki, szczególnie po tak emocjonującym starcie w "The Voice Kids". 

"The Voice Kids" z nową edycją. Kiedy emisja pierwszgo odcinka?

Siódmy sezon "The Voice Kids" widzowie TVP będą mogli oglądać już 24 lutego. Przypomnijmy, że uczestników dążeniu do spełnienia marzeń, wspierać będą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Na razie nie wiadomo, czy prowadzący, którzy niedawno zostali zwolnienie ze stacji, wrócą na finałowy odcinek, który emitowany jest na żywo.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | The Voice Kids | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy