The Voice Kids

Reklama

Co za wieści o "The Voice Kids"! Natasza Urbańska nową jurorką?

Plotki wobec obsady foteli trenerskich w "The Voice Kids" nie ustają. Jak podaje "Super Express", miejsce Dawida Kwiatkowskiego w show TVP zajmie Natasza Urbańska!

Plotki wobec obsady foteli trenerskich w "The Voice Kids" nie ustają. Jak podaje "Super Express", miejsce Dawida Kwiatkowskiego w show TVP zajmie Natasza Urbańska!
Natasza Urbańska jurorką "The Voice Kids"? /Mateusz Jagielski/East News /East News

Przypomnijmy, że odkąd z programem "The Voice Kids" pożegnał się Dawid Kwiatkowski, trwają nieustanne spekulacje na temat tego, kto powinien zostać nowym trenerem w programie.

W ostatnich miesiącach przez media przewinęło się kilka nazwisk. Najpierw jako faworyta widziano Kubę Szmajkowskiego.

Następnie spekulowano, że pracę niemal na pewno dostanie Marina Łuczenko-Szczęsna. Plotek donosił jednak, że jej szansę na angaż są mniejsze, a do gry miały włączyć się kolejne nazwiska. Wśród kandydatów na fotel trenera znaleźli się też: Roksana Węgiel, Anna Karwan oraz Grzegorz Hyży, a nawet Natalia Nykiel.

Reklama

Sama Marina w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że jej kandydatura do "The Voice Kids" jest tylko i wyłącznie plotką, jednak dodała tez, że "były podchody" ze strony telewizji, które jednak skończyły się bez konkretów.

Natasza Urbańska nową jurorką "The Voice Kids"?

Jak podaje "Super Express", miejsce Dawida Kwiatkowskiego zajmie Natasza Urbańska! Według tabloidu polska gwiazda "zachwyciła zagranicznych twórców formatu".

Przypomnijmy, że kilka dni temu plotkowano, że pewni swojej posady w programie mogą być tylko Tomson i Baron, a Cleo także pożegna się z formatem. Gwiazda szybko zdementowała te doniesienia. "Nie wierzymy w żadne plotki i jedziemy dalej!" - napisała tajemniczo.

"Natasza zachwyciła zagranicznych twórców formatu 'The Voice'. Byli zaskoczeni, że wcześniej nikt się o nią nie upomniał" - informuje "Super Express".  "Uwielbia pracę z dziećmi, z pewnością będzie dla nich wielkim wsparciem. Nauczy ich nie tylko śpiewu, ale też tego, jak zachowywać się na scenie i odpowiednio dobrać układ choreograficzny" - dodaje źródło gazety.

Kiedy startuje nowy sezon "The Voice Kids"?

Z pewnością już wkrótce dowiemy się, kto zasiądzie na pustym fotelu w "The Voice Kids". W ostatnich dniach sierpnia ruszą zdjęcia do formatu, a na początku 2024 roku zobaczymy pierwsze odcinki.

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | The Voice Kids

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama