Sylwestrowa Moc Przebojów
Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów: Enej wspomniał Krzysztofa Krawczyka!

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zespół Enej postanowił oddać hołd Krzysztofowi Krawczykowi - wielkiej legendzie polskiej piosenki!

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zespół Enej postanowił oddać hołd Krzysztofowi Krawczykowi - wielkiej legendzie polskiej piosenki!
Enej podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów /Norbert Nieznanicki /AKPA

Sylwestrowa Moc Przebojów po dwuletniej przerwie wróciła na Stadion Śląski. Podczas imprezy wystąpili m.in. Minelli, Olivia Addams, Piotr Kupicha, Viki Gabor, Cleo, Ewelina Lisowska, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Bajm, Gromee, Enej, Doda, Paweł Domagała, Dr Alban oraz Liz Mitchell. The Original Lead Singer of Boney M.

Na najlepszej imprezie sylwestrowej w Polsce nie mogło zabraknąć zespołu Enej. Popularna folkowa grupa wykonała swój przebój "Kamień z napisem Love" oraz legendarny utwór Krzysztofa Krawczyka.

Reklama

Enej i wzruszający hołd dla Krzysztofa Krawczyka

W trakcie swojego występu zespół Enej wplótł fragment przeboju "Mój przyjacielu" Krzysztofa Krawczyka i Gorana Bregovića.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w wieku 74 lat. Przyczyną śmierci wokalisty (sprawdź!) były choroby, z którymi zmagał się od dłuższego czasu. Andrzej Kosmala w rozmowie z Polsat News powiedział, że Krzysztof Krawczyk zasłabł w domu 5 kwietnia i trafił do jednego ze szpitali w Łodzi. 

W drugiej połowie marca wokalista informował na swoim Facebooku, że jest zakażony koronawirusem i trafił do szpitala. Kolejne informacje o stanie zdrowia gwiazdora wychodziły już od jego żony Ewy Krawczyk oraz menedżera Andrzeja Kosmali.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Enej | Krzysztof Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy