Mam talent

Reklama

Wielka klapa wokalistów

To miał być ich wieczór. Tymczasem ani Wiktorii Katajew, ani Mateusza Dembka nie zobaczymy w finale programu "Mam talent". Awansował gimnastyczny duet Jadzi i Dominiki oraz tańczący Kaczorex.

W ankiecie przeprowadzonej przez nasz serwis użytkownicy najczęściej typowali Wiktorię i Mateusza na przyszłych finalistów. Ci utalentowani wokaliści wzruszyli podczas przesłuchań, półfinał nie poszedł już po ich myśli.

"Fatalnie, fatalnie" - powtarzał Kuba Wojewódzki po występie Katajew.

"Twoim największym sukcesem jest to, że nie zostałaś żoną Michała Wiśniewskiego" - szydził juror, nawiązując do jej występów z zespołem Ich Troje.

Katejew porwała się na piosenkę z repertuaru Mariah Carey - "I Can't Live Without You". Zarzucono jej, że za bardzo próbowała popisać się skalą (z marnym efektem), zamiast dobrać sobie bardziej nastrojowy utwór.

Reklama

Mateusz Dembek z kolei wypadł bardzo dobrze, jednak Kuba zarzucił mu nadużywanie patosu, a Agnieszka Chylińska stwierdziła, że nie przepada za musicalową muzyką. Dembek miał szansę na finał, znalazł się w czołowej trójce półfinału, jednak jurorzy zgodnie wskazali na Kaczorexa.

Zwycięskiem dziewczynom - Jadzi i Dominice oddać należy, że zaprezentowały się pięknie i bezbłędnie. Figury, które prezentowały, budziły uznanie. Chylińska zauważyła, że obie schudły od czasu przesłuchań - tak intensywnie się przygotowywały.

Wbrew spekulacjom, podczas programu nie odniesiono się do sprawy dwóch śpiewających Kaś. Przypomnijmy - Kasia Popowska i Kasia Sawczuk, bardzo utalentowane wokalistki, zostały przez jurorów odrzucone, co wywołało masowe protesty widzów programu. Reżyser "Mam talent" głośno zastanawiał się nad nagięciem regulaminu i przywróceniem dziewczyn, jednak dzień później wycofał się z pomysłu.

W drugim półfinale zobaczymy m.in. wielkich faworytów programu - braci Legun.

(mim)

Sprawdź profil Mateusza DembkaWiktorii Katajew w serwisie Muzzo.pl.

Czytaj także:

"Mam talent": Półfinał pięknych głosów

"Mam talent": Awantura o Kasie

Talent z Ich Troje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: muzyka | klapa | Mam Talent | talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy