Mam talent

Reklama

Szalony występ w "Mam talent". Przebrał się za dinozaura i… To trzeba zobaczyć!

Nowa edycja "Mam talent" w USA ledwo wystartowała, a widzowie mają już faworyta do miana najdziwniejszego występu w tym sezonie. Mężczyzna w stroju dinozaura zaskoczył jurorów swoim pokazem tanecznym.

Nowa edycja "Mam talent" w USA ledwo wystartowała, a widzowie mają już faworyta do miana najdziwniejszego występu w tym sezonie. Mężczyzna w stroju dinozaura zaskoczył jurorów swoim pokazem tanecznym.
Sofia Vergara była mocno zaskoczona, gdy zobaczyła, co na scenie wyczynia uczestnik w stroju dinozaura /NBC /

Trex Flip, bo takiego pseudonimu używa Patrick Chu, kaskader i akrobata, który jak przyznał na co dzień pracuje w firmie zajmującej się ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją.

Gdy mężczyzna wszedł na scenę "Mam talent" w stroju dinozaura, Sofia Vergara od razu chciała wyrzucić go z programu. "Czy to źle, że od razu chce powiedzieć 'Nie'? Nie powiem tego teraz, pozwolę ci skończyć, ale mam pewne przeczucia odnośnie twojego występu" - komentowała.

Reklama

Trex nie zraził się negatywnym nastawieniem jurorki i przygotował się do swojego tanecznego pokazu.

Mężczyzna w stroju dinozaura wprawił jurorów w osłupienie

Chu, nie zdejmując swojego kostiumu, wykonał swój pokaz akrobatyczno-taneczny do utworu Backstreet Boys "Larger Than Life". Zaczął od salta w tył, a w kolejnym fragmencie wykonywał równie karkołomne przewroty i skoki.

Vergara, która podczas występu nie kryła zdziwienia, przeprosiła uczestnika po tym, co zobaczyła.

"Dobrze, że nie wcisnęłam przycisku od razu. Nigdy nie powinniśmy oceniać książki po okładce" - komentowała. Simon Cowell dopytywał, kiedy uczestnik wpadł na pomysł występowania w stroju dinozaura. Dowiedział się wtedy, że Chu nie jest zadowolony ze swojej pracy i jego występy w kostiumie dają mu sporo radości.

"To najlepszy tańczący dinozaur, jakiegokolwiek tu mieliśmy" - żartował Cowell.

"Kluczem dla mnie jest niespodzianka, a ty nam ją sprawiłeś. Przyszedłeś w kostiumie, który noszą 11-latkowie na Halloween. Nie chodzi tylko o taniec, ale zdolność do kolejnych salt w tym stroju. Dlatego też chcę widzieć cię dalej" - komentował Howie Mandel.

"Nie mogę doczekać się twoich kolejnych występów w tym głupim kostiumie" - dodała Vergara. Trex Flip przeszedł do kolejnego etapu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Sofia Vergara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy