Mam talent

Reklama

Simon Cowell go nienawidzi. To najgorszy uczestnik w historii "Mam talent"

Programy typu "Mam talent" przyciągają różnorodnych uczestników. Wśród nich nie brakuje wokalistów, akrobatów, instrumentalistów, iluzjonistów czy osób, które uwielbiają bawić publiczność. Występ Sethwarda w "America's Got Talent: All-Stars" z pewnością przejdzie do historii. Mężczyzna doprowadził do tego, że Simon Cowell na wszelkie sposoby próbował zakończyć jego występ.

Sethward (Seth Allison) pochodzi z miasta Canyon w Teksasie i uwielbia bawić ludzi w nietypowy sposób. Mężczyzna przez wiele lat przychodził na przesłuchania "Mam Talent" - wziął udział w trzynastej, czternastej, szesnastej i siedemnastej edycji "AGT" - i stał się jednym z najbardziej nielubianych uczestników Simona Cowella. Inni jurorzy również w czasie jego występów wciskali "X", by wcześniej zakończyć pokaz.

Producenci programu docenili upór i starania komika. Charyzmatyczny Seth Allison został zaproszony do tegorocznej odsłony "America's Got Talent: All-Stars". Na tę okazję przygotował coś, co sędziowie i publiczność zapamiętają na długo... Przypomnijmy, do specjalnej edycji programu zaproszono najlepszych z najlepszych - 60 byłych uczestników i uczestniczek "AGT" z całego świata. Nic więc dziwnego, że Simon Cowell, Heidi Klum i Howie Mandel byli zszokowani tym, że Sethward pojawił się na scenie.

Reklama

Simon Cowell był zażenowany. Domagał się zakończenia występu w "Mam talent"

Sethward tym razem zaprezentował się w stroju kozła, którego udawał. Wydawał zaskakujące dźwięki, przewracał się (upadł nawet na jeden z ekranów, powodując jego zniszczenie), w energiczny sposób zjadł - a właściwie zmiażdżył - cytrusy ze stołu jurorów.

Simon Cowell, który nie ukrywał swojej dezaprobaty, usiłował wcześniej zakończyć pokaz Setha, naciskając "X" pozostałych jurorów. Po tej sytuacji uczestnik postanowił - mimo wszystko - doprowadzić swój występ do wielkiego finału, po którym został wyniesiony ze studia przez Terry'ego Crewsa.

Występ komika w ciągu trzech dni obejrzano prawie pół miliona razy.

Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sethward | Simon Cowell | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy