Mam talent

Reklama

Sara James z komentarzem po finale "Mam Talent" w USA. "Cudownie jest spełniać marzenia"

Sarze James niestety nie udało się wygrać amerykańskiej edycji "Mam Talent". Młoda wokalistka skomentowała swój udział w programie.

Sarze James niestety nie udało się wygrać amerykańskiej edycji "Mam Talent". Młoda wokalistka skomentowała swój udział w programie.
Sara James i Chapel Hart po ogłoszeniu wyników /Casey Durkin/NBC /Getty Images

W finale Sara James zdecydowała się zaśpiewać przebój Kate Bush "Running Up That Hill" (zobacz!) - utwór z 1985 roku, który teraz ponownie bije rekordy popularności za sprawą... czwartego sezonu "Stranger Things".

Niestety 14-letnia Polka nie zakwalifikowała się do najlepszej piątki, do której trafili: Drake MilliganMetaphysicKristy SellarsMayyas Chapel Hart.

Reklama

Ostatecznie okazało się, że rozstrzygnięcie odbyło się pomiędzy tancerzami. Milion dolarów i możliwość występowania w Las Vegas zdobyła libańska grupa Mayyas.

Młoda wokalistka zabrała głos po ogłoszeniu wyników. Opublikowała zdjęcie ze zwycięską grupą. "Dziękuję! To była niesamowita przygoda i zapamiętam ją na zawsze! Dziękuję za najlepsze wsparcie, jakie mogłam sobie wyobrazić, za wszystkie wiadomości, głosy i miłe słowa" - napisała. Zwróciła się też do zwyciężczyń: "Gratulacje! Byłyście niesamowite! Wielkie brawa dla wszystkich finalistów - wszyscy byliście absolutnie niesamowici!".

Podziękowała też jurorom, ekipie programu oraz zespołowi Black Eyed Peas, z którymi wystąpiła podczas specjalnego show w trakcie ogłoszenia wyników. "Dziękuję! Cudownie jest spełniać marzenia, mając wokół siebie tylu wspaniałych ludzi. Dziękuję wam za wszystko!" - dodała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | America's Got Talent | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy