Mam talent

Reklama

Po tym występie 13-latka w "Mam talent" będziesz ocierać łzy. Nieprawdopodobny głos!

"Po tej wersji 'O Mio Babbino Caro' nikt nie powstrzyma łez" - napisano na kanale "Mam talent" pod występem 13-letniego Malakai Bayoh. Uzdolniony śpiewak operowy ponownie zachwycił publiczność i po raz kolejny sprawił, że jeden z jurorów oklaskiwał go zapłakany.

"Po tej wersji 'O Mio Babbino Caro' nikt nie powstrzyma łez" - napisano na kanale "Mam talent" pod występem 13-letniego Malakai Bayoh. Uzdolniony śpiewak operowy ponownie zachwycił publiczność i po raz kolejny sprawił, że jeden z jurorów oklaskiwał go zapłakany.
Simon Cowell i Bruno Tonioli byli pod ogromnym wrażeniem występu 13-latka w "Mam talent" /ITV /

13-letnia Malakai Bayoh pochodzi z Londynu i już w wieku 7 lat zaczął marzyć o karierze wokalnej. "Dołączyłem wtedy do chóru i zacząłem śpiewać" - wyjaśniał Simonowi Cowellowi

W "Mam talent" zaśpiewał utwór Andrew Lloyd Webbera "Pie Jesu" i oczarował wszystkich na sali. W uczestnika z niedowierzaniem wpatrywał się wspomniany Cowell, natomiast część ludzi na widowni ocierała łzy. Wzruszenia nie krył też juror Bruno Tonioli.  

Reklama

Kiedy 13-latek zakończył występ, otrzymał wyjątkowo długie owacje na stojąco. "Jeżeli miałbym użyć jednego słowa, które najlepiej określa twój występ to jest to złote" - mówił Cowell i natychmiast wcisnął Złoty Przycisk. 

"Jak niesamowite to było. To było naprawdę, ale to naprawdę dobre. Masz jeden z najlepszych głosów, jaki kiedykolwiek słyszałem. Niesamowite" - komentował Cowell, a tymczasem Bruno Tonioli przy stole jurorskim ocierał łzy.  

"Wpadłam w trans" - dodała Alesha Dixon. "Czułem się jak w niebie" - dodał Simon. "Popłakałem się, dotknęło mnie to mocno, ale to wszystko jest zrozumiałe. Śpiewasz bowiem jak anioł" - podsumował Tonioli.   Nagranie z uczestnikiem stało się hitem sieci. Nagranie obejrzano je 9,6 miliona razy.

Bruno Tonioli ocierał łzy, a Amanda Holden złapała się za głowę. Spektakularny występ w "Mam talent"

W półfinałowym odcinku talent show 13-letni Malakai zmierzył się z utworem "O Mio Babbino Caro" z opery "Gianni Schicchi" Giacomo Pucciniego do libretta Giovacchino Forzano

Spektakularny wykonanie ponownie zachwyciło publiczność oraz jurorów "Mam talent". Bruno Tonioli nie potrafił powstrzymać płaczu po kolejnym występie nastolatka, natomiast Amanda Holden na sam koniec aż złapała się za głowę. Uczestnik został nagrodzony owacjami na stojąco. Nagranie obejrzano 1,6 miliona razy.  

"Jesteś darem od Boga... To niesamowite, że taki chłopiec jak ty, potrafi śpiewać w taki sposób. To był przepiękny moment" - stwierdziła Holden.  

"Czy był ktoś, kogo nie poruszył ten występ? To niesamowite uczucie. Jego głos dotyka duszy", "Śpiewa jakby został wysłannikiem niebios" - komentowali internauci.  

Dzięki temu występowi 13-letni Malakai Bayoh awansował do finału programu, gdzie ostatecznie zajął czwarte miejsce. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Bruno Tonioli | Simon Cowell | Amanda Holden
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama