Mam talent
Reklama

O krok od tragedii w finale "Mam talent". Przestraszony był nawet Marcin Prokop

Występ Dominiki Krzymowskiej w finale "Mam talent" zmroził widzów. Akrobatka pod koniec swojego występ była o krok od poważnego wypadku. Zareagował nawet Marcin Prokop.

Występ Dominiki Krzymowskiej w finale "Mam talent" zmroził widzów. Akrobatka pod koniec swojego występ była o krok od poważnego wypadku. Zareagował nawet Marcin Prokop.
Dominika Krzymowska była o krok od poważnego wypadku w "Mam talent" /TVN

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

W finale "Mam talent" Dominika Krzymowska, czyli zdobywczyni platynowego przycisku od jurorów. Podczas występu doszło do mrożącej krew w żyłach sytuacji - pod koniec akrobacji na linie uczestniczka została złapana w ostatniej chwili, ale widzowie zamarli!

Kończąc występ Dominika zsunęła się po linie i prawdopodobnie uderzyła głową o ziemię. Marcin Prokop zaraz po występie sprawdzał, jak się czuje.

Wielkie poświęcenie się opłaciło, bo występ odebrał mowę jurorom. "Ty jesteś taka delikatna, ja mogę tylko wstać i zaklaskać" - powiedział Jan Kliment. Małgorzata Foremniak popłakała się i nie była w stanie wydusić z siebie słowa. "To jest twoja pasja, ty się tym dzielisz, a my to czujemy. Dzięki tobie przeżyłam piękne tu i teraz, uciekły wszystkie troski. I byłaś tylko ty" - wtórowała Agnieszka Chylińska.

Reklama

Uczestniczka w finale zajęła ostatecznie ósme miejsce.

Widzowie komentują "mrożący" występ Krzymowskiej

Występ Krzymowskiej był komentowany przez widzów "Mam talent". Niektórzy mieli pretensje do twórców programu o niezadbanie o bezpieczeństwo uczestników.

"Do tej pory nie wiem, czy Dominika uderzyła na samym końcu głową o podłogę, bo koleś jednak nie złapał jej tak jakby chciał, czy jednak jakimś cudem na milimetry jej się udało uniknąć tego uderzenia.... Mam wrażenie, że sam Prokop też nie wiedział i myślał że uderzyła pytając ciągle czy wszystko jest dobrze i że za kulisami medycy się Tobą zajmą eh.... Wyglądało to naprawdę groźnie" - pisała jedna z internautek.

"Sukcesem jest fakt, że mogła sama zejść ze sceny. Te akrobacje bez zabezpieczeń nad twardą podłogą kiedyś się źle skończą, tutaj zabrakło naprawdę niewiele" - czytamy na stronie "Mam talent".

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Marcin Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy