Mam talent
Reklama

"Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko". 13-latki wprawiły jurorów "Mam talent" w osłupienie

To był niezwykły występ w "Mam talent". Nawet Agnieszka Chylińska i Marcin Prokop przyznali, że mimo wielu lat w programie, zostali zaskoczeni przez tańczące 13-latki. "Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko, nic bardziej mylnego" - mówił juror programu.

To był niezwykły występ w "Mam talent". Nawet Agnieszka Chylińska i Marcin Prokop przyznali, że mimo wielu lat w programie, zostali zaskoczeni przez tańczące 13-latki. "Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko, nic bardziej mylnego" - mówił juror programu.
Agnieszka Chylińska byład pod ogromnym wrażeniem dwóch 13-latek: Amelii i Oliwii /TVN

Za nami ostatni castingowy odcinek programu "Mam talent". W 15. sezonie show obok Agnieszki Chylińskiej występy uczestników oceniają Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop (dotychczas prowadzący "Mam talent"). Rolę prowadzących przejęli natomiast Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski z Radia Eska.

Reklama

W siódmym i zarazem ostatnim odcinku castingowym tego sezonu "Mam talent", jednym z największych zaskoczeń programu były siostry Kopeć. Bliźniaczki swoim tańcem zaskoczyły Agnieszkę Chylińską i Marcina Prokopa.

Tancerki bliźniaczki zrobiły furorę w "Mam talent". "Myśleliśmy, że widzieliśmy wszystko"

Amelia i Oliwia Kopeć to 13-letnie tancerki, które zaprezentowały swój pokaz taneczny do utworu "Yeah!" Ushera, Lil Jona i Ludacrisa.

"Ale precyzja. Jak jedno ciało" - zachwycała się podczas występu Julia Wieniawa. "Żadni dorośli nam takiego show nie zrobili. Genialne są, po prostu genialne. Rozumiesz?" - mówiła Agnieszka Chylińska

Gdy nastolatki skończył tańczyć, jurorzy i widownia nagrodzili je owacjami na stojąco. "Wykorzystałyście swoją okazję w 'Mam talent'" - zachwycała się Wieniawa.

"Stoją przede mną dwie jasnowłose dziewczynki z Radomia, które nazywają się Amelia i Oliwia, ale przez ostatnie 3 minuty miałem wrażenie, że tańczą przede mną dziewczynki z Bronksu, ze jestem w dzielnicy, gdzie zanurzyłem się w hiphopowej kulturze. Ta opowieść w ruchach, która się tutaj pojawiła, to było niesamowite. Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko, nic bardziej mylnego" - mówił Marcin Prokop.

"To był dla mnie niezwykły, kompletny duet taneczny. W życiu takiego synchronu nie widziałam w tym programie" - podsumowała Chylińska. Uczestniczki otrzymały 3xTAK.

Kim są Amelia i Oliwia Kopeć?

"Amelia i Oliwia są bliźniaczkami. Ich przygoda z tańcem rozpoczęła się, gdy dziewczynki miały 5 lat, a ich rodzice zapisali je na balet. Po 2 latach trafiły na zajęcia z hip hopu, który od razu przypadł im do gustu. Dziś tańczą w mini formacji, w formacji i w duecie. Trenują 2 razy w tygodniu (oprócz tego, że w domu cały czas coś tańczą). W 2022 roku zdobyły w duecie Mistrzostwo Europy w hip hopie oraz III miejsce na Mistrzostwach Świata w kategorii kids - wtedy były najstarsze w swojej kategorii. W 2023 r. na MŚ wystąpiły już w kategorii junior - jako najmłodsze w tej kategorii zdobyły I miejsce" - czytamy na stronie "Mam talent".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Agnieszka Chylińska | Marcin Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy