Mam talent

Reklama

Klaudia: Śpiewam "na czuja"

Klaudia Walencik, wokalna sensacja programu "Mam talent", wyjawiła portalowi INTERIA.PL, czyją piosenkę zaśpiewa w półfinale show.

- Będzie to piosenka Whitney Houston... ale co dokładnie, to nie chcę zdradzać! Usłyszycie 8 listopada - zapowiada 15-latka. Czyżby szykowała nam "I Will Always Love You", utwór uznawany za jeden z najtrudniejszych na świecie, jeśli chodzi o warstwę wokalną?

Od momentu, kiedy Klaudia pojawiła się na szklanym ekranie, codziennie spotyka się z przejawami sympatii. Już teraz wymienia się ją wśród głównych faworytów programu.

- Ludzie wysyłają mi maile, piszą i gratulują. Jest to bardzo miłe i oczywiście, cieszy mnie to. Zdaję sobie jednak sprawę, że jest to chwilowa popularność, ale nie martwi mnie to, bo nie wiem, czy byłabym gotowa na "sławę". Jestem zwyczajną nastolatką... Śpiewam "na czuja", we wrześniu udało mi się znaleźć nauczyciela, który, mam nadzieję, poprawi moją technikę - liczy Klaudia.

Reklama

Poprosiliśmy również młodą wokalistkę o opinię na temat jurorów programu.

- Najbardziej obawiałam się pana Kuby Wojewódzkiego, gdyż znam jego cięty język z "Idola". Jednak całe jury okazało się bardzo miłe i bardzo cieszę się z ich pozytywnych opinii, gdyż są to ludzie, którzy znają się na rzeczy - podkreśla.

Dodajmy, że profil Klaudii Walencik cieszy się wyjątkową popularnością w serwisie Muzzo.pl. W ciągu tygodnia odwiedzono go prawie 100 tysięcy razy! Klaudia wygrała również naszą ankietę - uznaliście, że spośród trójki: Klaudia Kulawik, Ewa Lewandowska i Klaudia Walencik to właśnie rudowłosa 15-latka pokazała największy talent. Szczegółowe wyniki ankiety znajdziecie tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: talent | Mam Talent | Klaudia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy