Mam talent
Reklama

Jurorka zalała się łzami. Jego występ w "Mam talent" rzucił wszystkich na kolana

Program "Mam Talent" od lat cieszy się w wielu krajach ogromną popularnością. Wśród uczestników, którzy pojawiają się na castingach, nie brakuje osób, które liczą na międzynarodową sławę. Nie brakuje też utalentowanych śmiałków, dla których występ przed jurorami i publicznością jest spełnieniem marzeń. Taką osobą był też Wyn Starks, który poruszył do łez jurorkę Sofię Vergarę.

Program "Mam Talent" od lat cieszy się w wielu krajach ogromną popularnością. Wśród uczestników, którzy pojawiają się na castingach, nie brakuje osób, które liczą na międzynarodową sławę. Nie brakuje też utalentowanych śmiałków, dla których występ przed jurorami i publicznością jest spełnieniem marzeń. Taką osobą był też  Wyn Starks, który poruszył do łez jurorkę Sofię Vergarę.
Sofia Vergara nie mogła powstrzymać łez podczas występu w "Mam talent" / Youtube /

Pod koniec maja 2022 roku wystartowała 17. edycja "America's Got Talent". Widzowie i jurorzy poznali już wielu utalentowanych osób, z których każda ma szansę na wygraną i zgarnięcie czeku na milion dolarów. W czasie przesłuchań nie brakuje skrajnych emocji. Od radości i zachwytu po niepokój i przerażenie... W końcu każdemu z uczestników chodzi o to, by się wyróżnić i zostać dostrzeżonym wśród tysięcy.

Wyn Starks w "Mam talent"

Na scenie amerykańskiej odsłony "Mam talent" pojawił się Wyn Starks. Jego pokaz z pewnością wiele osób zapamięta na długo. Dla niego było to spełnienie marzeń i oddanie hołdu zmarłemu bratu. Dla widzów był to niezwykle poruszający pokaz... Jurorzy nie mogli powstrzymać łez.

Reklama

Zaśpiewał własną piosenkę, by uczcić pamięć zmarłego brata bliźniaka

Wyn Starks zaprezentował stworzoną przez siebie piosenkę "Who I Am". W czasie rozmowy z jurorami przyznał, że niedawno stracił bliźniaka. Udział w programie i możliwość zaśpiewania przed wielomilionową widownią, to rodzaj oddania hołdu i uczczenia pamięci brata, z którym był niezwykle mocno związany. Już po pierwszych wersach utworu w oczach wielu widzów pojawiły się łzy.

Poruszający występ z pewnością przejdzie do historii programu. Uczestnik został nagrodzony owacjami na stojąco i przeszedł do kolejnego etapu.

Katarzyna Solecka

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Sofia Vergara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy