Mam talent
Reklama

Gdy zaczęła śpiewać w "Mam talent", Chylińska nie kryła zdumienia. "Jesteś kosmiczna"

W piątym odcinku nowego sezonu "Mam talent" przed jurorami wystąpił Anna "Ayo Stanik". Wokalistka i cosplayerka zaskoczyła swoim występem Agnieszkę Chylińską oraz Marcina Prokopa. "Jesteś kosmiczną Majką Jeżowską" - mówiła jurorka.

W piątym odcinku nowego sezonu "Mam talent" przed jurorami wystąpił Anna "Ayo Stanik". Wokalistka i cosplayerka zaskoczyła swoim występem Agnieszkę Chylińską oraz Marcina Prokopa. "Jesteś kosmiczną Majką Jeżowską" - mówiła jurorka.
Agnieszka Chylińska była mocno zaskoczona tym, co zobaczyła i usłyszała podczas występu Ayo /TVN

Po przerwie powrócił program "Mam talent". W 15. sezonie show obok Agnieszki Chylińskiej występy oceniają Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop (dotychczas prowadzący "Mam talent"). Rolę prowadzących przejęli natomiast Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski z Radia Eska.

Reklama

W piątym odcinku uczestniczką , która wprowadziła widzów w bajkowy nastrój była Ayo.

Ayo zachwyciła w "Mam talent". "Jesteś kosmiczną Mają Jeżowską z Korei"

"Nie jest to typowe hobby, więc myślę że jestem w pewien sposób ewenementem" - mówiła przed swoim występem cosplayerka i wokalistka Ayo, czyli Anna Stanik. "Przyszłam dziś w stroju z anime 'Bell. Smok i piegowata księżniczka'. Zarówno wyglądam jak ona i będę śpiewać jej piosenkę z filmu w swoim tłumaczeniu na polski" - mówiła przed trenerami.

Gdy Ayo zaczęła śpiewać, Agnieszka Chylińska była wyraźnie zaskoczona tym, co usłyszała i tym, jak artystka operuje swoim głosem. "Jest to jeden z bardziej alternatywnych występów w naszym programie. Jest o awangarda. To było takie bardzo bizarre. Tu niby taki dziewczęcy głos. Nie wiem, ratunku, Julia" - komentowała jurorka.

"Masz naprawdę mocny głos. Jesteś jak z broadwayowskiego musicalu i myślę, że gdybyś się postarała, mogłabyś tam spokojnie trafić" - stwierdziła Julia Wieniawa. "Frazowanie, które uprawiałaś, było szalenie trudne, więc jestem zaintrygowany" - dodał Marcin Prokop.

"Jesteś kosmiczną Majką Jeżowską z Korei" - podsumowała Chylińska, a Ayo jednogłośnie przeszła do kolejnego etapu.

Kim jest Anna "Ayo" Stanik?

Anna Stanik, używająca pseudonimu Ayo to "nauczycielka języka koreańskiego z Poznania, pasjonatka śpiewu i cosplay'u, łącząca obie pasje w wyjątkowe występy" - napisano na stronie programu. Wokalistka już po programie wrzuciła wykonywany przez nią utwór na Instagrama.

"Wrzucam mój wykon 'Gales od song' z anime "Belle", którą wykonałam w "Mam talent" w odcinku piątym. Wiadomo, nie mogę opublikować oryginalnego występu z TV, ale za to wrzucam wykonanie w całości na żywo, które musiałam wysłać przed nagrywkami" - napisała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy