Mam talent
Reklama

Dzikie harce na scenie "Mam talent". Jurorki były zachwycone, Prokop kręcił nosem

W piątym odcinku nowego sezonu "Mam talent" powrót do programu po pięciu latach zaliczyła skrzypaczka Karolina Majewska. Choć jej występ zachwycił jurorki, nie do końca przekonany był Marcin Prokop. Co zarzucił uczestniczce?

W piątym odcinku nowego sezonu "Mam talent" powrót do programu po pięciu latach zaliczyła skrzypaczka Karolina Majewska. Choć jej występ zachwycił jurorki, nie do końca przekonany był Marcin Prokop. Co zarzucił uczestniczce?
Marcin Prokop nie był do końca zachwycony występem Karoliny Majewskiej /TVN

Po przerwie powrócił program "Mam talent". W 15. sezonie show obok Agnieszki Chylińskiej występy oceniają Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop (dotychczas prowadzący "Mam talent"). Rolę prowadzących przejęli natomiast Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski z Radia Eska.

Reklama

Niezwykły popis umiejetności skrzypaczki w "Mam talent". Prokop miał wątpliwości

"Mam na imię i Karolina i przyjechałam tutaj, bo macie świetną scenę, którą pamiętam, bo byłam tutaj pięć lat temu" - mówiła. Uczestniczka opowiedziała o swoich podróżach po całym świecie na statkach rejsowych. "Marzy mi się bycie polską Lindsey Stirling" - mówiła.

"Najbardziej urzeka mnie radość, która z ciebie bije podczas występu. Widać było, że kochasz to, co robisz, widać, że bawisz się tym, grasz całą sobą. Jesteś tak dzika, strasznie mi się to podobało" - stwierdziła Julia Wieniawa.

"To jest fajne do skonsumowania, ale w małych dawkach. 2 - 3 minuty, natomiast jakbym miał obejrzeć cały występ, to mógłbym poczuć się zmęczony. Chciałbym zobaczyć cię w innej formie wyrazu niż tylko dzikie harce. Muszę to przemyśleć" - stwierdził Marcin Prokop.

"Podobało mi się absolutnie wszystko. Znajduję cię jako dziewczynę bardzo zdolną, bardzo pracowitą. Jestem bardziej ciekawa, czy dałabyś radę tak kicać przez dwie godziny" - dodała Chylińska.

Mimo wahania, Marcin Prokop był na TAK, a dzięki temu uczestniczka jednogłośnie przeszłą do kolejnego etapu.

Kim jest Karolina Majewska?

"Karolina Majewska  to wirtuozka skrzypiec z Jugowic, grająca na statkach w amerykańskich rejsowych, marząca o podpisaniu kontraktu z dużą wytwórnią i współpracy z największymi gwiazdami" - czytamy na stronie "Mam talent". Majewska wróciła do programu po pięciu latach. W 2018 roku, gdy w jury zasiadali jeszcze Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak, dotarła do półfinału talent show.

Wtedy podczas castingu Karolina na skrzypcach zagrała przebój "Havana" Camili Cabello. "Już?" - zapytała po występie dziewczyny Agnieszka Chylińska, która wyraźnie chciała posłuchać więcej. "Pobudziłaś wszystkie moje zmysły!" - dodał równie zachwycony i "zakochany" Agusin Egurrola. "Jesteś nieprawdopodobną artystką-wariatką" - wtórowała jurorom Foremniak.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Marcin Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy