Reklama

Zobacz wojowniczą Gosię!

Najnowszy singel Gosi Andrzejewicz, utwór "Otwórz oczy", ma spore szanse stać się kolejnym przebojem w dorobku wokalistki. Teledysk do tej piosenki możecie zobaczyć tylko u nas!

Gosia Andrzejewicz w swoim najnowszym utworze "Otwórz oczy" (zobacz klip), proponuje słuchaczom aby spojrzeli na swoje życie z innej strony, dostrzegali szczęście w codzienności i cieszyli się z tego, co daje im los. W teledysku do tego utworu widzimy Gosię w bardzo kobiecej odsłonie. U jej boku pojawia się też tajemniczy mężczyzna...

Reklama

Zdjęcia do teledysku odbyły się we Wrocławiu, na terenie Wytwórni Filmów Fabularnych. Za realizację klipu odpowiadała rozchwytywana Grupa13, pracująca z niemal całą polską sceną muzyczną - od hip hopu, przez pop i rock, po najostrzejsze odmiany metalu.

Piosenka "Otwórz oczy" zapowiada najnowszy album Gosi "Wojowniczka", który do sklepów trafi 14 sierpnia.

"Album ten zdecydowanie różni się od poprzednich. Podczas pracy nad płytą wspólnie ze St0ne'm dużo eksperymentowaliśmy z brzmieniem, stale poszukiwaliśmy. Nowe utwory są bardzo świeże i pełne zmysłowej energii, całość jest szybka i dynamiczna. Wśród nowych piosenek nie zabrakło również refleksyjnej ballady. Myślę, że jest to chyba moja najlepsza płyta" - opowiada Gosia.

Sprawdź profil Gosi Andrzejewicz w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski wokalistki na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gosia Andrzejewicz | oczy | gosia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje