Reklama

Zatańcz z Queens!

Jednym z faworytów w polskich eliminacjach do Eurowizji jest grupa Queens. Dziewczyny opowiadają jak wyglądają przygotowania do konkursu.

Sylwia Parys, Monika Niedek i Julia Trębacz przygotowują się do polskich preselekcji do Eurowizji. Polski finał odbędzie się już 23 lutego.

Reklama

Queens znalazły się w finałowym gronie z piosenką "I Say My Body". To anglojęzyczna wersja utworu "Całym ciałem" pochodzącego z ostatniej płyty "Radio Active". Piosenkę "I Say My Body" skomponował gitarzysta Budki Suflera - Łukasz Pilch. Autorem tekstu angielskiego jest Marcin Skoczylas. Polski tekst do "Całym ciałem" napisał Janusz Onufrowicz.

"Przygotujemy niezwykły show, który na pewno zwróci uwagę widzów! Mamy świadomość, że w konkursie Eurowizji liczą się nie tylko umiejętności wokalne i linia melodyczna piosenki, ale także taniec, zaskakująca stylizacja i wszystko to, co składa się na efekt wizualny" - zapowiadają wokalistki.

Dlatego dziewczyny ćwiczą układy choreograficzne tańcząc i skacząc na specjalnych matach tanecznych. Takie maty wykorzystuje się również do coraz popularniejszej japońskiej gry komputerowej "Stepmania". Zabawa polega na wciskaniu odpowiednich klawiszy w rytm muzyki i pojawiających się na ekranie strzałek.

Jedną z takich mat, o wartości ok. 1500 zł, możecie wygrać w naszym SMS-owym konkursie. Wystarczy, że poprawnie odpowiecie na następujące pytanie: Czy grupa Queens bierze udział w tegorocznych polskich eliminacjach do Konkursu Eurowizji?

Odpowiedzi o treści Muzyka.Tak lub Muzyka.Nie wysyłajcie na numer 7152. Koszt wysłania SMS -a wynosi 1,22 zł z VAT. Konkurs przeznaczony jest dla abonentów sieci ERA, Orange i PLUS GSM. Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie.

Dodajmy, że w teledysku do piosenki "I Say My Body" gościnnie wystąpił znany z programu "Big Brother 4.1" Adrian Nadolski.

Sprawdź profil Queens w serwisie Muzzo.pl.

Dołącz do grupy fanów Eurowizji w Muzzo.pl.

Zobacz teledyski Queens na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dziewczyny | muzyka | Queens

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje