Reklama

Zakochany Stachursky. Zobacz!

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Kocham Cię, kochanie moje". Swoją interpretację klasyka Maanamu przedstawił Stachursky.

W związku ze zbliżającymi się walentynkami powstał teledysk do miłosnego przeboju "Kocham Cię, kochanie moje". To kolejny utwór promujący wydaną w listopadzie 2010 roku płytę "Wspaniałe polskie przeboje 2". Stachursky ponownie wziął na warsztat rockowe klasyki z lat 80. i 90.

Reklama

- To jest historia mojej muzyki, tego jak ona odnajdywała się w moim życiu, w związku z tym jest to chyba nie mniej emocjonalny album niż autorskie wydawnictwo - opowiadał INTERIA.PL Stachursky.

- Klucz był tutaj oczywisty. To piosenki, które mi się podobały i podobają się nadal. Te utwory towarzyszą mi cały czas w życiu. W związku z tym, że trochę ich jest, trzeba było podzielić to na dwa wydawnictwa - dodaje wokalista.

Płyta "Wspaniałe polskie przeboje 2" jest bowiem kontynuacją wydanego w 2008 roku albumu, na którym znalazły się nowe wersje utworów z repertuaru m.in. Kombi ("Hotel twoich snów"), Budki Suflera ("Nie wierz nigdy kobiecie"), Dżemu ("Whisky") czy Oddziału Zamkniętego ("Obudź się"). Do promocji wybrano "Jedwab" w oryginale wykonywany przez Róże Europy wspierane gościnnie przez Edytę Bartosiewicz.

"Dwójkę" promowały utwory "Nasz ostatni taniec" Lombardu i "Skóra" grupy Aya RL, w której śpiewał Paweł Kukiz.

Dodajmy, że Stachursky został nominowany do nagród Viva Comet 2011 w kategoriach "Twardy zawodnik (Artysta roku)" i "Odpał (Najlepsze na viva-tv.pl)" za klip "Dosko".

Oto szczegóły płyty "Wspaniałe polskie przeboje 2" (w nawiasie oryginalny wykonawca):

1. "Skóra" (Aya RL)
2. "Kocham Cię kochanie moje" (Maanam)
3. "Wieża radości, wieża samotności" (Sztywny Pal Azji)
4. "Ponury pejzaż" (Exodus)
5. "Runął już ostatni mur" (Tilt)
6. "Powiedz mi coś o sobie" (Bank)
7. "Na bruku" (T.Love)
8. "Zabiorę cię Magdaleno" (Vox)
9. "Nasz ostatni taniec" (Lombard)
10. "Panta Rei" (Raisa).

Posłuchaj piosenek Stachurskiego w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski wokalisty na stronach INTERIA.PL.

Czytaj także:

Stachurskiego rozliczy historia

Taneczny rockman Stachursky

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje