Reklama

Will Smith: TRÂ-KNOX mnie rozumieją

Na sklepowych półkach od kilku tygodni można już znaleźć najnowszy album Willa Smitha zatytułowany "Born To Reign". Podczas prac nad nim, wokaliście pomagali członkowie grupy TRÂ-KNOX i - jak mówi Smith - był to bardzo dobry wybór.

Will nie ukrywa, że jest przede wszystkim wokalistą i jego zdolności kompozytorskie są w pewnym sensie przez to ograniczon, dlatego zdecydował się skorzystać z pomocy fachowców.

Reklama

"W którymś momencie, podczas komponowania, doszedłem do wniosku, że moje pomysły wykraczają daleko poza moje umiejętności. Wibracje, brzmienie, jakie chciałem osiągnąć - wszystko to snuło mi się gdzieś po głowie, ale nijak nie wiedziałem co zrobić, żeby z głośnika popłynęło to, co chcę. Jest czymś oczywistym, że istnieją muzycy, którzy potrafią grać na instrumentach sto razy lepiej niż ja i dzięki Bogu nie mam problemów z pogodzeniem się z tym faktem. Dlatego do współpracy zaprosiłem zawodowych muzyków z TRÂ-KNOX, którzy idealnie zrozumieli moje wyobrażenia o tym, co i jak chcę usłyszeć i wyprodukowali wszystko dokładnie tak, jak zrobiłbym to ja. Gdybym umiał" - powiedział Will Smith.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: will smith | smith

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje