Reklama

Więcej disco polo, mniej polityki!

Marcin Miller, lider popularnego zespołu Boys, komentuje pomysł stworzenia kanału muzycznego Polo TV. Stacja ma prezentować muzykę disco polo.

Zdaniem Marcina Millera kolejna tego typu komercyjna stacja nie jest potrzebna. Według lidera Boys, to telewizja publiczna powinna promować disco polo.kolejnej komercyjnej stacji telewizyjnej nic nie zmieni w kwestii popularyzacji i dostępności disco polo w mediach.

"Stacji telewizyjnych, w których promowana jest muzyka disco polo jest u nas kilka. Problem w tym, że kanały te są mało popularne i nie mają szans na przebicie się do szerszej publiczności" - wokalista powiedział serwisowi PAP Life.

Boys to formacja, która od ponad dwudziestu lat jest obecna na scenie disco polo. Zdaniem Millera sukces zespołu jest dowodem na to, że ten rodzaj muzyki ma wiele fanów i sam się promuje.

Reklama

"Naszych piosenek nie trzeba puszczać na okrągło, żeby słuchacze je polubili. Disco polo wpada do ucha samo" - mówił Miller i dodaje, że stacje komercyjne decydują się na puszczanie tego typu muzyki, ponieważ przynosi im to ogromne zyski.

Zobacz największy przebój Boys "Jesteś szalona":

Zdaniem Millera do disco polo dostęp powinien mieć każdy a propagowaniem tej muzyki powinna zająć się telewizja publiczna.

"W TVP jest mnóstwo programów publicystycznych, w których tylko oglądamy kłócących się polityków. Ludzie chcieliby się czasem zrelaksować, odpocząć od tego. Uważam, że w telewizji publicznej zamiast kolejnego programu o polityce powinno się stworzyć audycję z disco polo" - sugeruje Miller.

Polityka czy disco polo? Czy zgadzacie się z propozycją lidera Boys? Czekamy na Wasze opinie i komentarze?

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: telewizja publiczna | telewizja | stacja | Marcin Miller | Boys | polo | "Disco Polo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy