Reklama

Video: Śnieg zamieni się w błoto

Dawno niesłyszany Wojtek Łuszczykiewicz i jego grupa Video tradycyjnie na Boże Narodzenie przygotowali coś niestandardowego. W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać piosenki "Znów nie spadł śnieg".

W przerwie podczas prac nad drugą płytą zespół Video przygotował "świąteczną" piosenkę "Znów nie spadł śnieg". W nagraniach wzięły również udział Lilka i Natalka - córeczki Wojtka Łuszczykiewicza i gitarzysty Daniela Tyszkiewicza.

Reklama

- Kiedy zbliżają się święta można być pewnym przynajmniej dwóch rzeczy: po pierwsze śnieg, który padał przez ostatnie tygodnie na pewno w Wigilię zmieni się w błoto. Po drugie w radiach, zamiast normalnych piosenek, pojawią się kolędy absolutnie wszystkich artystów, przepełnione "białym światem", "świątecznym czasem" i "magicznymi chwilami". Nie chcieliśmy być gorsi, dlatego w tym roku, pomiędzy nagraniami w studio, znaleźliśmy chwilę na zarejestrowanie naszej wersji takiej piosenki - mówi INTERIA.PL Wojtek Łuszczykiewicz.

- Korzystając z okazji chciałem w imieniu całego zespołu Video złożyć wszystkim czytaczom i oglądaczom Interii najlepsze życzenia. Zajadajcie się pierogami z kapustą i grzybami do oporu! Nigdy nie wiadomo czy w przyszłym roku Michał Piróg nie zawinie się w folię i nie stanie w obronie np. prawdziwka, którego wszyscy zgodnie "mordujemy" przed świętami... Przecież każdy grzyb tez ma swoje uczucia, marzenia, rodzinę... - śmieje się wokalista Video.

- Przykro mi jedynie, że nikt nie wstawia się za dorszami, śledziami w śmietanie i szprotką. No ale obrona śledzi nie jest jeszcze modna w tym roku w Warszawie... - dodaje, nawiązując do akcji w której prowadzący programu "Top Model" owinięty w folię protestował przeciwko zabijaniu karpi na Boże Narodzenie.

Na blogu Łuszczykiewicza znalazł się przygotowany przez fanów zespołu pokaz zdjęć do piosenki "Znów nie spadł śnieg". Zobaczcie sami:

Czytaj także:

Video: Szukając wiatru w polu

Video uderzy ze zdwojoną siłą

"Sex, kłamstwa i kasety VIDEO" - blog Wojtka Łuszczykiewicza

Posłuchaj piosenek zespołu w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski Video na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje