Reklama

To już koniec?

Czy kariera zespołu Ich Troje dobiegła końca? Ponoć wokalista Michał Wiśniewski i kompozytor Jacek Łągwa nie chcą już razem pracować. Zespół dementuje jednak te doniesienia.

Jak donosi "Fakt", dwaj najważniejsi muzycy grupy Ich Troje postanowili skoncentrować się na działalności solowej. Według tabloidu oznacza to koniec jednego z najpopularniejszych polskich zespołów.

Reklama

O planach wokalisty i kompozytora Ich Troje "Faktowi" opowiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska, żona i menedżerka Michała Wiśniewskiego.

"Michał pracuje nad solową płytą. Ma już materiał, repertuar, a muzyka jest już zgrana. Na początku przyszłego roku planuje wejść do studia, więc płyta po kilku miesiącach będzie gotowa" - powiedziała.

"Z tego co wiem, Jacek Łągwa też robi własny materiał. Po tylu latach zespół może się wypalić' - stwierdziła Dominika Tajner-Wiśniewska.

Czy oznacza to, że grupa Ich Troje już więcej nie wystąpi na scenie? Fani zespołu i Michała Wiśniewskiego są zdruzgotani doniesieniami "Faktu", co wyrazili na oficjalnym Facebooku wokalisty.

"Michał, czy to prawda, że to koniec Ich Troje?' - dopytuje się jedna fanka.

"Michaś, nie róbcie nam fanom tego! My was chcemy słuchać razem, a nie osobno! To najsmutniejszy dzień w moim życiu!" - napisał inny użytkownik Facebooka.

Wokalista Ich Troje postanowił odnieść się do rewelacji bulwarówki i oświadczył na Facebooku: "'Fakt' napisał, że koniec Ich Troje. Z faktami się nie dyskutuje. Dawno temu, kiedy kilkakrotnie uśmiercano na siłę mnie, zespół, karierę, itp. cytowałem dość znane powiedzenie: Jak na od dawna nieżyjącego mam się całkiem dobrze".

"Ja pisałem dość dosadnie fanom i przyjaciołom, że doszliśmy z Jackiem i Justyną [Panfilewicz, nową wokalistką grupy] do wniosku, że na płytę jest za późno, a na comeback za wcześnie. Róbmy swoje, zespół jest do dyspozycji wszystkich i w swoim czasie powstanie kolejny autorski album Ich Troje. Nikt się z nikim nie rozstał" - zapewnia Michał Wiśniewski.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jacek | Nie | Ich Troje | koniec | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje